Powercolor - První nereferenční HD 4890 Tisk E-mail
Napsal Tomáš Dvořák   
Tuesday, 07 April 2009
altPowecolor pravděpodobně již na konci tohoto měsíce uvede první nereferenční model HD4890.

Takty jádra by měli být nastaveny na 950mhz a paměti na 1100mhz. Vše je zatím velmi neoficiální, ale jak znám PowerColor tak to tu budeme mít opravdu velmi brzy a určitě i za solidní peníz.

 

Zdroj www.fudzilla.com

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Don_F3K3T3 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-04-08 09:17:00
avatar
2 survivor: ako som už sám zistil , tak novinky a hlavne z oblasti grafik sa neoplatí písať , lebo na 99% tú istú novinku napíše večer aj DD (napr. dnešná o neref. VGA) a potom stráca takáto zmysel. (a hlavne keď je napr. moja zverejnená aj deň, dva neskôr , ako ju napíšem ..)
supervisor [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-04-08 09:20:47
avatar
Bohužel už jsem to taky zjistil. Tenhle článek čekal na uvěřejnění cca 24hodin a teď vlastně souběžně s tímhle článkem vyjde tohle http://www.ddworld.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=2247 takže tenhle článek se může klído smazat.
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-04-08 14:31:36
avatar
no někdo to musí schválit, jinak by tu vychazelo kde co . I když přečíst tenhle článek muselo dát při schvalování fušku
Don_F3K3T3 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-04-08 09:36:02
avatar
nj, nie nadarmo sa to volá "Užívatelské blogy". Tu sa v podstate inšie ako blogovať nedá
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-04-08 14:33:33
avatar
Zvláštní karta, především tím že paměti i napájecí obvody jsou chlazeny jen proudícím vzduchem od ventilátoru. Tohle asi nebude karta pro zvyšování napětí GPU a masivní OC
supervisor [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-04-08 20:35:01
avatar
Myslim, že se pleteš ono se to nezdá, ale opravdu je to jednoduchý a učinný chlazení. Ještě když si koupíš za kilo takový nalepovací chladiče na paměti tak je to skoro perfektní :-)
Don_F3K3T3 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-04-08 15:44:23
avatar
ten návrh zrejme ešte nie je dokončený, tie VRM by museli mať na vzduchu cez 120° , keďže karta pôjde podľa všetkého so zvýšeným V-core
elesde [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-04-09 08:17:28
avatar
Myslim ze kvoli HD4890 by si vyrobci mohli aspon trochu pohnut prdelama a vyrobit nejaky ultrasuper chladic s 8 heatpipe pre 2 92mm fany. to by podla mna pre OCkarov bola balada... (Ak by to bol thermalright tak by to stalo 3k )
Don_F3K3T3 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-04-09 14:59:31
avatar
"OCkari" siahnú po Accelere S1
Moas [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-04-13 08:52:07

Jednotka mhz neexistuje. Existuje buď MHz a nebo snad i mHz.
urban.novak [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-04-13 10:39:39

Myslím, že každej kdo není úplně tupej pochopí co 950mhz v kontextu Radeonu 4890 znamená, takže neni důvod s tím prudit v diskusi.
miki75 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-04-18 20:59:20
avatar
Ten chladic vyzera presne ako moj zalman ma to nevyhodu lebo sa to zle cisti. Su rebra blisko seba a rychlo sa zanasaju prachom, musim cistit kazde 3 tyzdne Ked sa zanesu tak teplota v iddle stupne aj o 6 az 10 stupnov. Ale inac som spokojny
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 315x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 225x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 906x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 597x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 545x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1164x
Komentářů: 3