Strana 3 z 5
Po odkrytí skleněné bočnice se naskytne kompletní náhled na celé uspořádání vnitřku skříně. Rozložení skříně je celkem tradiční. Pod pozicí pro základní desku je krycí plech pro napájecí zdroj. Co je celkem škoda, že tu není žádná integrovaná podpěra pro grafickou kartu, což osobně v této cenové třídě už má celkem mnoho modelů konkurence. Kde také viditelně ASUS dost šetřil jsou průchodky na kabely, které nejsou opatřeny gumovou výplní.

Z druhé strany skříně vidíme na pravé straně pozici na zdroj a vedle něj je pak šachta pro dva 3,5“ disky. Další dva 2.5“ disky lze pak upevnit na plech z druhé strany základní desky. Celkem tedy můžete mít 4 klasické HDD/SSD, teda celkem dostatečná disková kapacita na tak malou PC Skříň, pokud ještě vezmeme v potaz M.2 disky které lze mít ještě na základní desce. Dále zde máme HUB pro ventilátory ve skříni, kde jsou ještě dvě pozice volné.

Management kabeláže je v této skříní doslova hračkou. Hodně pomáhá velká 3cm mezera mezi plechem základní desky a bočnicí a také všudypřítomné suché zipy s logem ProArt.

Pokud byste chtěli chladící schopnosti skříně vylepšit, je zde možnost osadit další dva ventilátory na strop skříně, na který se také vejde AIO o velikosti až 240 mm.

Podívejme se tedy na to, co se dá do skříně namontovat a jaká je v praxi …
|