HyperX CLOUD Revolver – TEST nového headsetu dle návrhu Kingston Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Pondělí, 27 červen 2016
Přejít na obsah
HyperX CLOUD Revolver – TEST nového headsetu dle návrhu Kingston
Sluchátka
V praxi
Závěr a hodnocení

 

 

  • V praxi

Pokud jde o nošení sluchátek, vyšší hmotnost není až tak znát, i když proti prvním HyperX sluchátkům Siberia jsou znatelně těžší. Nicméně systém nošení je podobný. Na hlavě sedí skvěle, tak jak mají, netlačí a přitom nehrozí ani pádem při pohybu hlavou.

Náušníky jsou velké, dobře obejmou uchu a hlavně jsou velmi příjemné. Netlačí a tak ani při delším nošení nedělají žádné problémy a nepříjemnosti. Chválíme je i z hlediska příjemného jemného materiálu.

Odpojitelný mikrofon možná některé potěší, já osobně si myslím, že je to horší řešení než zatahovatelný mikrofon u prvních Siberia sluchátek. Na druhou stranu je mikrofon kvalitnější zvukově. Nicméně když jej odpojíte, tak jej neztraťte.

  • Zvuk v praxi

A jak tato sluchátka hrají? Inu solidní parametry odpovídají i solidnímu zvuku. 50mm měniče a rozsah 12 – 28 000 Hz slibuje dost, ale v praxi se mi zdá, že není zvukově ani tak dobrý, jako původní první sluchátka Kingston rebrandované Sibera V2 původem od Steelseries. Postrádají prokreslení některých zvuků a to hlavně v oblasti basových tónů jsou takové mdlé.

Testoval jsem je opět na kvalitní zvukové kartě ASUS Essence STX II, takže opravdu mohly předvést maximum. Testoval jsem je ve filmech, hrách, pro které jsou hlavně určeny a také samozřejmě hudbu různých žánrů. Všude hrají v podstatě stejně, tedy dobrý střední rozsah, slušné výšky ale poněkud mdlé basy. Celkově jsou slyšet sice všechny zvukové detaily, ale zdají se být o malinko méně jasné i ve srovnání s předchozími Siberia V2, ale zase hrají o něco lépe než CLOUD II ve všech ohledech. Z hlediska hlasitosti nabízejí i až nezdravé úrovně :).

Kvalita mikrofonu je velmi dobrá pokud je blízko k ústům, potlačení okolního hluku a vše funguje dobře, ale to vše platí jen do určité vzdálenosti mikrofonu od úst, takže zde opravdu přijde k užitku ona flexibilita mikrofonu.

Takže k závěru a osobním dojmům …



 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
SONY zopakuje průšvih Concordu s novou hrou Marathon?
SONY zopakuje průšvih Concordu s novou hrou Marathon?Čtvrtek, 18 prosinec 2025
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 268x
Komentářů: 0
Tomb Raider se vrací – Lara hned ve dvou nových hrách
Tomb Raider se vrací – Lara hned ve dvou nových hráchStředa, 17 prosinec 2025
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 512x
Komentářů: 0
Larian odhalují novou hru – má být větší a lepší než BG3!
Larian odhalují novou hru – má být větší a lepší než BG3!Pondělí, 15 prosinec 2025
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 849x
Komentářů: 2
Star Wars: Fate of the Old Republic – překvapivá pecka ohlášena!
Star Wars: Fate of the Old Republic – překvapivá pecka ohlášena!Pátek, 12 prosinec 2025
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 963x
Komentářů: 0
Total War: Medieval 3 – nový díl klasické série představen!
Total War: Medieval 3 – nový díl klasické série představen!Pondělí, 08 prosinec 2025
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1531x
Komentářů: 1
Zootopia 2 je celosvětový hit
Zootopia 2 je celosvětový hitPátek, 05 prosinec 2025
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 1313x
Komentářů: 0