Půjdeme do kina: The Darkest Hour – Mimozemšťani přichází a chtějí naši elektřinu! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Wednesday, 10 August 2011
Nový druh mimozemšťanů na plátně, opět vražední, ale tentokrát kromě našeho zničení, chtějí i všechnu naši elektřinu :). Vypadá to celkem kovatelně a do kin půjde tahle akční hororová sci-fi 23.12.2011
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-10 23:52:49
avatar
A němci už to tuší a tak radši vypnou všechny jaderné elektrárny aby je nechali alieni na pokoji
Tom7 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-11 00:53:58

A jak by se jim teď šikly zakázané stowattovky
ElectricKota [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-11 10:25:34
avatar
Jo to bude dobrá ptákovina která rozhodně zabaví!
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-11 19:32:00
avatar
az v prosinci do kin?? do te doby to zapomenu
Locust [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-12 10:15:52

totalna volovina, vsetkych ludi to tam zabija, len amikov to chyta za nohy
Skyline boli modri mimaci, toto su oranzovi mimaci,
kua, to scenaristom v holivude moze byt aj parik cvicenych opic asi
Jokon [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-14 16:29:50

A jako každý správně vychovaný Hollywoodský alien nespíš mluví spisovnou angličtinou. U těhle konzumních dílek se není čemu divit, hlavně když to vydělá prachne, neee?
Tyrael888 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-12 21:37:27
avatar
náhodou to vyzerá zaujímavo :-D aj keď je to úplna volovina s tým že mimoni chcú našu elektrinu :-D veď všetka energia ktorá je na zemi je vlastne zo slnka takže načo strkať prsty či čo to majú do zásuvok :-D trošku nedomyslené ale tak nápad celkom újde :-D
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-13 11:42:08
avatar
Nic oduševnělého v tom hledat člověk nemůže ale na efekty pěkné.
Mrtvola [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-15 16:55:22
avatar
Musím uznat, že konečně trochu originální mimozemštani. Konečně žádný alieni a černoočky z akta x. Už jen proto se na to podívám.
Matejcz [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-15 20:44:59

A co když tu elktřinu všechnu sežerou to pak umřou?
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 222x
Komentářů: 2
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 788x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 590x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1233x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 642x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 589x
Komentářů: 0