Star Trek: Picard se hlásí s fanservice závěrem! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Sobota, 08 říjen 2022
Názory na PICARD seriál se různí, nicméně ta třetí bude opět jiná než předchozí dvě a vypadá to nejen na hodně návratů TNG charakterů, ale také pořádně výbušnou fanservice třetí řadu, která má být současně závěrem příběhu mnoha starých Star Trek charakterů a jejich představitelů. Tedy alespoň v rámci PICARD série. Co bude dál zatím nevíme, kdy ovšem série představila několik zajímavých dějových linek, které mohou prozkoumávat jiné seriály. Každopádně na streamovací službě se objeví třetí série od 16.2.2023. Co tomu říkáte?
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Phosgore [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-10-11 20:16:02

No, to mě teda nenadchlo. Když chci star trek kouknu na orville nebo lower decks.

Tohle universum by si zasloužilo invazi tyranidů nebo aby se jim warp ohřál na 40k a měli při cestování občas na palubě nějakou nezvanou návštěvu. To by aspoň byla prdel. Trocha goru by tomu jedině prospěla.

Tyhle překombinovaný zápletky s padouchama, co mají k dispozici neuvěřitelný arsenál, ale vždycky mají nějaký osudový problém a všecko strašně hrotí, jen aby konkrétnímu jedinci mohli ukázat prostředníček mě neskutečně vytáčí. Jsem padouch a sereš mě? Vezmu railgun a pošlu pár projektilů relativistickou rychlostí na planetu, kde právě jsi...

Celá minulá řada... to sakra borgové nemohli říct hele, vidíte tamhle tu radiaci co se sem žene a všechno tu zabije? co kdybysme udělali společně štít a zastavili to, my jsme teď hodný a očividně nekecáme, tady je plán rozmístění a konfigurace štítů... tak ne, oni se rozstřílí navzájem, pak tam naserou Q, který musí nutně na picardovi demonstrovat nějaký filozofický sračky a jde se měnit minulost. Prostě z hoven bič neupleteš a když jo, tak stejně nešvihneš.
shiro [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-10-17 10:44:15

S Borgami ma zacali stvat uz pri ST: First Contact.
Cakal som film plny boja s Borgami a miesto toho to skoncilo po 15min, ked rozstrielali kocku a slo sa do minulosti. X krat omielane klise. To sme tu mali uz v ST4, ked sli po velryby.

Kua ja chcem fazery, torpeda, lode, prestrelky na palubach, ala ST: Nemesis.

Nastastie to kus zahojil Voyager serial, kde sa s Borgami mlatili celkom dost.

Inac pravda, nemuseli to tiez takto klisoidne riesit s tym Q v Picardovi. Chcelo by to daco nove, tieto postupy budovania deja uz davno vsetci pozname.

Na druhej strane, uver Borgom len tak, ze su zrazu dobri :-)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 373x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 273x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 941x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 602x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 549x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1166x
Komentářů: 3