Google Earth zase odhalil podivnou věc Tisk E-mail
Napsal Mirda Zuzu   
Wednesday, 09 June 2010
Při brouzdání internetem sem narazil na tohle video.Ověřil sem si to a je to pravda.Tak se podělim o záhadu.Podotýkám že je to foceno v roce 2010. Nevíte někdo k tomu víc?



Myslíte si že se něco chystá.nebo je to pouze nějaký druh schromáždění?


Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-09 11:44:12
avatar
A já jsem odhalil, proč je tam tolik aut

viz odkaz http://www.project.nsearch.com/video/reynolds-air-park-is-now-empty

PS - stačilo dát jméno letiště do Googlu, hrozně těžká věc
flash666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-09 13:19:50
avatar
se mi nezda ze by KIA delala jenom bily auta
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-09 12:12:32
avatar
Dobrá sranda ale i tak věřím že se někdo chytil
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-09 15:20:19
avatar
Mmm. Přes 7000 aut KIA se asi dobře daří. Tolik bílých aut. Bílá moc nejde na odbyt, i když bílá KIA Cee’d nevypadá vůbec špatně.
tynyt [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-09 19:04:34
avatar
naopak, v USA je bílá barva považována za barvu pro sporťáky...
tvil [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-09 16:54:31

To bílí budou asi ochranný fólie na kapotě a střeše
Moas [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-09 17:32:59

Někdy bych chtěl mít tolik času, abych mohl vymýšlet takový konspirační ptákoviny.
Adyz [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-09 19:37:00

Podívejte se do komentů tohoto videa přímo na Youtube, je to tam snad dementováno dostatečně ;-)
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-09 21:28:20
avatar
To asi jeden driver neudělal
Veyron [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-10 00:01:36
avatar
Neviem či mám nato iný pohľad, ale nevidím na tom nič zaujímavé a nemám ani poňatia, čo za kravinu za tým vidia a nechce sa mi pozorne pozerať celé to video a pozorne to počúvať. Ale ten vyšinutec na konci s výzorom usama ladina hovorí za vše
XTad [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - nwm 2010-06-12 12:39:24

No nevim, tisice stejnejch bilejch aut, nejspis terenich aut, mozna nova sportage, ale tolik, dokonale zaparkovnejch a ve stejny barve...
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 116x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 102x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 992x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 493x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1450x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSobota, 13 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 642x
Komentářů: 0