Google+ se představuje – jak vypadá konkurence (kopie) Facebooku Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Úterý, 16 srpen 2011
Společnost Google není zvyklá na to, slyšet ne. Takže po neúspěšném pokusu odkoupit Facebook se rozhodla udělat si vlastní. Výsledkem je Google +, které v mnoha ohledech vypadá jak Facebook přes kopírák. Samozřejmě těžko může zůstat nepovšimnuté, když Google udává na internetu krok. Nejnověji představuje i konkurence Facebookovým hrám, které jsou pro mnohé herní firmy novým zlatým dolem …
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
ScreamCZE [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-16 12:14:53

Já teda nechcu nic říkal, ale G+ a FB maj společné možná tak to, že to že můžu sdílet statusy ;) Jestli už G+ něco "kopíruje" tak víc Twitter než FB
atomic [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-16 12:29:24
avatar
U mně si to fb totálně pos*al, když zmršil ten chat - byla to víceméně polovina toho, proč jsem na fb chodil (druhá polovina jsou události), takže Google+ vidím jako fajn alternativu. Bohužel už z principu to nebude fungovat, dokud se tak nerozhodnou i ostatní, takže stějně stále zůstávám na fb..
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-16 12:35:57
avatar
jestli ti vadí zmršenej chat, tak kvůli chatu na FB chodit vůbec nemusíš, můžeš se na něj připojit přes XMPP např. programem pidgin a vidíš tam normálně skupiny, kdo je online... Funguje to v podstatě jako ICQ. Mě to ale nefungovalo ideálně (občas mi nedošla při chatování nějaká zpráva) a tak sm sosnul QIP 2010, v něm funguje FB chat parádně (jen ty skupiny tam nejsou pravda) a je mi celkem šumák co vyváděj s webovým rozhraním
domino2301 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-16 12:51:36

presne tak, ja tiež používam IM klienta. Zväčša používam Windows Live Messenger, ale občas zapnem aj pidgin. A webové rozhranie ma už nezaujíma
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-16 18:19:57
avatar
Já nevím,chápu že dnes globál sítě a šťourání se v osobních údajích atd,je COOL ale nic se nemá přehánět tak i tento příspěvek jentak přejdu.
vain [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-17 11:05:34
avatar
V tvých osobních údajích se může šťourat i tvůj soused, když mu třeba okopíruješ občanku a hodíš do schránky. Je to vyloženě blbost lidí, co na sebe sami na internetu prásknou, nikdo je k tomu nenutí.
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-16 23:12:25
avatar
Na fb chodím tak jednou tydně .... to asi nebudu cool
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 649x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 487x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1177x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 631x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 577x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1185x
Komentářů: 3