Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800 Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Úterý, 31 srpen 2010
Bezdrátová elegantní a pdosvícená klávesnice. Na videu to není recenze, i když tak může působit, je to přímo video od Logitechu, takže trochu propagace a samochvály, ale ukazuje v reálném prostředí tuhle popravdě pěknou a kvalitní, ale tradičně poněkud dražší klávesnici.
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-31 15:16:15
avatar
Konečně,akorát tak nějak pozdě již jsem investoval do jiného modelu a ten bohužel podsvícený není.Prostě mám pežka.
lukino021 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-31 15:28:14

ja mam starsiu Logitech Illuminated Keyboard http://ii.alatest.com/product/600x400/d/d/Logitech-Illuminated-Keyboard-0.jpg bohovo sa na nej pise a ma podla lepsi vzhlad spokojnost 100%
Anarki [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-31 15:30:47
avatar
To ešte nie je ono, má to starý model podsvietenia, počkám si na O-led klávesnicu
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-31 19:22:29
avatar
Vetsinou hraju na klavese gamesy, tak podsviceni trochu zbytecne. Ale protu gustu ....
net.Xtreme [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-31 22:54:37
avatar
No já také hraju hry a v noci s ipodsvícení nemůžu vynachválit, hledat potmě odlehlé klávesy se mi vážně nechce, na nějaké WASD věci to potřeba není, ale když člověk hraje WASD + myš a má najít p, i, 0, l a podobné odlehlé znaky, tak je podsvícení k nezaplacení.
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-31 20:29:50
avatar
To je na takové to noční paření po tmě, šak víme
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-31 23:05:21
avatar
wireless keyboard bych si nekoupil, o baterky se starám v mobilu u kompu by mě to už fakt nebavilo. Ale když to má ještě ke všemu podsvícení, tak to ani náhodou. Pro mě je pravý luxus klávesnice s kabelem. Bezdrátovou klávesnici proč? Stejně leží na stole. Nebo snad s ní někdo pobíháte po pokoji? :-D
elancer [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-09-01 23:19:15
avatar
Tak myslím že práve tento kúsok si priam žiada pripojenie na nejaké HTPC a keď príde návšteva, ešte môže obdivovať, aký dekoratívny doplnok v podobe klávesnice máš v obývačke pohodený.
K stolovému PC ani náhodou, už som si akosi zvykol, že mám na klávesnici aj USB porty...
ElectricKota [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-09-01 07:42:21
avatar
Sidewinder X4, luxusní klávesnice za přiměřenou cenu. A podsvícení má taky
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 454x
Komentářů: 2
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 483x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 438x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1134x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 570x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1494x
Komentářů: 0