recenze: Thermaltake Armor A60 - pěkná PC skříň Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Úterý, 31 srpen 2010
ThermalTake Armor to je ve světě počítačových skříní už docela pojem. Teď je tu nová A60. Jaká je?
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-31 15:11:50
avatar
Pěkná a již mám jednoho od té to značky doma a fakt super kvalita.
Anarki [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-31 15:43:00
avatar
Zaujímavá krabička
Nerobia náhodou aj BigTower
J.C.Denton [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-31 16:26:06
avatar
jen co vidim tu diravou bocnici tak se mi otevira kudla v kapse. tohle nema s kvalitou nic spolecnyho, to je jen marketing. nakej laik si prijde do obchodu a uvidi diry v bocnici, rekne si ze to musi dobre chladit a koupi si to, pritom to je uplne naopak.
Triplespace [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-31 17:55:13
avatar
Presne tak tie plasty vyzeraju uplne lacino ani design neni pekny. Toto by som si urcite nekupil. Pokial chce clovek kvalitu treba sa popozerat po zaoblenom hliniku ziadne hrany ostre.
elancer [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-31 18:23:13
avatar
TT bedne preferujem už dlhú dobu, ale je pravda, že v poslednej dobe robia také sračkové skrine... Momentálne mám Element S a práve dnes som si do nej vkladal prachové filtre (vystrihnuté z podložiek na klávesnicu, ktoré sa dávajú k novým notebookom... myslím, že viac už by ani nebolo treba dodávať, keď si musím podomácky vyrábať filtre... ), lebo po asi troch mesiacoch používania sa mi tam nazbieralo neskutočné množstvo prachu. Sú v nej 4 ventilátory, ale dva z nich (top a hdd) som musel nechať vypnuté, taký neznesiteľný rámus robili. Tento recenzovaný kúsok by som nechcel ani zadarmo. Naozaj, neviem si predstaviť čistenie a údržbu tejto bedne..!!
Najlepšie bedne robil Thermal pred niekoľkými rokmi, napríklad Kandalf a Armor, legendy... a môj osobný favorit (najlepšia skriňa, aká kedy bola vyrobená) Xaser V Damier, v ktorej sa mi vystriedali 4 základné dosky! Vymenil som ju práve za Element S, ale nemôžem sa zbaviť pocitu, že som si moc nepolepšil, skôr naopak. Uvažoval som ešte aj nad novou Xaser VI, ale po zistení, že by mi nevošla pod stôl (66cm! výška), som ju musel zavrhnúť.
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-31 19:24:42
avatar
Sice asi kvalitni bedna, ale do takovych vysin ja nekoukam
maugggly [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-31 21:27:22
avatar
ten dizaujn je strasny..tvorca musel byt pod vplyvom niecoho silneho...
ps: tie filtre skus zo zenskych siloniek (lepsie ako kupovane :-) )
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 454x
Komentářů: 2
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 483x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 438x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1134x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 570x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1494x
Komentářů: 0