Microsoft couvá. Malování MSPaint ve Windows 10 zůstane! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Úterý, 23 duben 2019
Společnost MS plánovala odstranit klasické malování z Windows 10. Nicméně nakonec se rozhodla pro odpor uživatelů od toho ustoupit, a tak MSPaint ve Windows 10 zůstane i nadále. Že vám v něm moc malovat nejde? No to je proto, že to asi neumíte ;). Podívejte se, že to jde:
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
net.Xtreme [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-04-23 21:36:29
avatar
Malování je fajn program na rychlou úpravu obrázků, má spoustu více či méně závažných neduhů, ale je tak omezené, že je zároveň strašně jednoduché na použití. Nemá smysl ho rušit, pokud za něj nebude náhrada. Doma si člověk stáhne klidně něco lepšího, ale v kanceláři si musí člověk vystačit s tím, co je v systému v základu a na vyznačení něčeho na screenshotu Malování bohatě stačí.
Dan666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-04-23 21:59:53
avatar
presne, ja udelam screenshotu a chci neco oriznout ci oznacit a saham po malovani je to hned a na amaterinu pro me je to neocenitelne,nechce se mi platit ci stahovat program na upravu kterou pouziji jen sem tam
Kal_Kal [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-04-23 22:12:27
avatar
Přesně na tohle používám SnippingTool, která je tam také nainstalována jako root aplikace.
MACHINA [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-04-30 15:57:05
avatar
přesně to jsem chtěl kapsat, že pán asi neobjevil ještě nejlepší MS aplikaci všech dob - "výstřižky"
Oldis [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-04-24 00:44:37

jeste kdyby zustali vystřižky, místo těch úchylnejch novot.
IAczech [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-04-27 12:09:16
avatar
MS malování bylo luxusní na osekání obrázků otočení atd atd... to nové 3D stojí za vhov*** vůbec se v tom nevyznám
Ten co čte [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Docela by mě zajímalo, 2019-04-27 23:26:03

jak dlouho bych musel studovat obor grafika a studovat samotný program, abych dokázal to samé. Sousta těch fičurek je už pro obyčejného smrtelníka tak složitá, že ten potenciál nemá šanci využít. Docela chápu,že ho chtěli dát pryč. Takový Windows media center byl absolutně supr. Ten je pryč. A byl daleko užitečnější. Stačil tuner do usb a nemusel jsem instalovat nic než ovladače a tv fungovala líp, než s programem od dodavatele tuneru. Fotky, videa, filmy, time shift... smart TV v notebooku. A? Je to pryč. A nepotřeboval jsem studovat žádný speciální obor. Všechno bylo přehledné a intuitivní a hlavně funkční. Windovs 10 je napi....!
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřeFriday, 26 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 273x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Thursday, 25 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 260x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 513x
Komentářů: 6
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1080x
Komentářů: 1
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 713x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1303x
Komentářů: 4