Mobilní telefon s ARM složí Rubikovu kostku pomocí stroje z lega Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Úterý, 04 květen 2010
Máte doma lego a mobilní telefon s ARM s Androidem a neumíte složit Rubikovu kostku? Žádný problém ....
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Longin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-04 12:12:28
avatar
To si někdo vyhrál
Až bude titulek " Počítač složil počítač, tak to bude teprve něco :-)
jardop [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-05 08:58:58

ked pocitac navrhne pocitac lepsi ako je on sam.. mensi.. s mensou spotrebou.. vykonnejsi..
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-04 12:29:00
avatar
Dos dobrý. A pak že to nejde
MajkD [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-04 16:38:10
avatar
Tak to je celkem masakr:-)
bumr [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-04 18:33:49
avatar
Dost dobrý
elancer [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-05 14:15:29
avatar
Toto je drsné. A to LEGO?... no comment. To už je rokov, čo som sa s tými stavebnicami hrával. Určite by som našiel mnoho zapatrošených modelov niekde doma. Technic stavebnice boli úžasné... No už je to dosť dávno... Ale normálne som zase dostal chuť. Na druhú stranu, je to celkom drahé, ale stokrát lepšie, než kúpiť decku tamagochi alebo nejakého Pokemona... programing the easy way, kua, čo by sme za to kedysi dali!
Napríklad Odkaz
ElectricKota [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-05 20:41:21
avatar
tohle je hustý, a přitom to není nic těžkýho, chce to mýt dobre naprigramovaný analitycký SW který bude dobře spolupracovat s HW(tedy robotem),
Po vložení kostky se přečou strany a zapíšou se barvy do matice, nasledně se vypočítá tah a necha se provest robotem a to vše dokola až se v SW nedopočítá rovných stran, do toho vložit kontrolní mezi součty(HW ověří že pohyb byl opravdu udělán a že na konci je kostka opravdu složena korektně, pokudli ne tak udelat vypocet opravy), ale i tak klobouk dolů a popravdě by mě takovýhle blbiny skládat bavily, škoda že není čas
alalalal [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-05 21:57:42

jsem si tak vzpomel na didouse a alfika-plotr z merkuru :-) to byly casy ;-) proste kdo si hraje, nezlobi !!!
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 113x
Komentářů: 1
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 739x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 561x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1221x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 638x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 584x
Komentářů: 0