recenze: Palit GTX 460 Sonic Platinum Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Středa, 04 srpen 2010
Stručné review jednoho z nejzajímavějších GTX 460 modelů. Stejně jako v naší recenzi GTX 460, autor vyzdvihuje velmi dobrý poměr cena-výkon, ale připomíná, že to není levná herní grafická karta, ale ani high endová pro náročné hráče. PALIT GTX 460 SONIC je nerefereční verze modelu GTX 460 ...
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-04 20:34:19
avatar
Ten design se jim povedl
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-04 22:45:24
avatar
Pekna opravdu je, ale do compu mi neprijde
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-05 07:13:08
avatar
Jo pravda vzhled prodává také akorát je problém že potím pozlátkem mi NV nesedí.
mareknr [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-05 07:23:38

Uz mi prisla GTX460 GLH co je ta ista karta akurat pod hlavickou Gainwardu. Cez vikend ju testnem a uvidim co prinesie.
HonzaN [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-05 16:16:46

tiše závidím Marku
mareknr [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-05 16:19:26

Ironia?
HonzaN [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-05 16:44:28

jak tě tohle může vůbec napadnout
Ne vážně, nahod pak svoje dojmy, až bude příležitost.
Přeci jen 8800GT je výkonem trochu jinde
mareknr [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-06 07:31:13

Na tomto fore je asi minimum ludi co by napisali na vlastnictvo NV karty to co ty. Len som sa chcel uistit.
Mimochodom mam 8800GT odbenchmarkovanu takze k nej prihodim iba vysledky z GTX460 a budem mat peknu predstavu o kolko som si polepsil. Mozem ti to potom, ked to bude hotove, poslat na mail ak ta zaujima vykonovy skok.
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-06 00:59:16
avatar
Pěkný jak krátký GTX460 se dělaj, 19cm to je paráda, když to srovnáme třeba s HD5850 nebo nedej bože s 29cm 5870. Proč je tak obrovská když má tak malý jádro?
JonnyS [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-06 13:09:45
avatar
Mel jsem ji a pekne piskala, rekl bych ze az moc hlasite. Tak jsem ji vratil.

Jinak vykon dostatecny na plne detaily ve fullHD.
Teploty idle: 33 burn 70

Po koupi je treba dat novy bios pro nizsi hluk a taky doporucuji nalepeni heatsinku na napajeci obvody.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 668x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 536x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 492x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1144x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 576x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1499x
Komentářů: 0