TEST: nový Acer Aspire Predator Tisk E-mail
Napsal Jan P.   
Saturday, 09 October 2010
Chlapci z Maximum PC otestovali nový Acer Aspire Predator. Za cenu 2000$ dostanete především pěkný case, ve kterém tiká Core i7-930 (@ 2.8 GHz), 12 GB DDR3/1333 a nVidia GeForce GTX 470.



Záleží vám na vzhledu skříně?


Starší články


Komentáře
Přidat Nový
iSheep [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-10-09 16:53:47
avatar
No, teda dát 40 tisíc za takovou maškarádu... kvůli každé blbosti budu rozdělávat celou skříň. Stačí se podívat - to je past vedle pasti. Já to nebudu dělat.
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-10-09 22:29:03
avatar
Ani očko nenasadíš
Tokamak [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-10-09 17:26:15
avatar
To core tika na ostudne frekvenci .
Suprak [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-10-09 17:58:49
avatar
Momentálně mám EC shit, ale dělám si zálusk na Cooler Master Centurion. Nejsem zrovna na nějaké ty extravagantní tvary, spíš mně zajímá jaké jsou možnosti chlazení a jestli to není nějaký flusplech.
D3aTH [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-10-09 20:38:30

Zatím mám TT M9, ale ta poputuje bráchovi. Já si dělám zálusk na Lancool K62 black! Kdo mi nabídne lepší bendu než tuto do ceny 3000 Kč?
J.C.Denton [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-10-09 21:01:06
avatar
no me na vzhledu skrine zalezi teda hodne. a nazyvat todle peknym casem chce slusnou davku nevkusu. jeste kousek a prekona jednoznacne nejhnusnejsi skrin xg viper
holoway [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-10-10 11:46:47
avatar
Já jsem měl tady na testování tu předchozí verzi a ač to může na videu vypadat špatně, tak v reálu ti na to 99% lidí bude čučet a slintat u toho. Podle mě to není ošklivé. Je to velmi zajímavé (když nepočítám tu extrémní cenu)
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-10-10 02:53:15
avatar
Skrin nesmi byt vylozena na pest a na druhou stranu aspon trochu kvalitni!
Blackie [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-10-10 09:45:07
avatar
Tohle je ten nejhorší a především nejošklivější komp co jsem kdy viděl . Takováhle bedna se může líbit snad jen pětiletýmu dítěti nebo ňákýmu starwars nadšenci.
A výbava za tu cenu je šměšná. Když si vezmu o kolik je levnější a hezčí můj dostačující komp....Athlon II X3 4 GHz, Hd 5770 OC a Silverstone Raven tak mě flákne brada až do prstů na nohou.
holoway [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-10-10 11:48:00
avatar
Jn, ale lidi, kteří tomu nerozumí po tom prahnou jak malý klucí a překvapivě je tohle docela žádaná sestava v zahraničí.
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-10-10 14:24:22
avatar
PC za 40 klacků a ACER tam narve to největší šméčko v podobě GTX 470, ať mi nikdo neříká že ACER je dobrá firma
Jokon [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-10-10 19:54:45

Tenhle design typu "hodim plastovej case na rozpálenou plotnu a počkám než se rozteče do dostatečně cool podoby" mě zrovna moc nebere. Acer takhle bohužel navrhuje i některé notebooky. Děs, vypadá to aušusově jak od rákosníků.
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-10-11 07:57:49
avatar
Hezká ale mám tak trochu jiný vkus a asi spíš upřednostňuji funkčnost než v zhled.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 322x
Komentářů: 1
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 425x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 374x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1130x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 563x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Tuesday, 16 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1489x
Komentářů: 0