Test: NZXT Hale 90 650W - kvalitní zdroj Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Sobota, 11 září 2010
Kvalitní napájecí dzroj pro váš PC ... to je jako vždy základ kvalitního PC. Je takový i NZXT Hal 90?
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-09-11 16:27:45
avatar
Souhlas dnes kvalitní zdroj je opravdu hodně důležitý.Kdysi před léty jsem koupil zdroj za 600kč.Fouknul ho tam a když zakukal tak jsem koupil podobný a nazdar dnes mám 750 od Corsara za 2500kc a jsem sním spokojený a nedokážu si představit že bych tam měl nějakou bouchačku jelikož dnešní železo je na šťávu mnohem náročnější.
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-09-13 08:32:52
avatar
Taky bych si už do PC nedal žádný levný šunt. Teď jsem přesedlal z 500W Chieftec CFT-500-A12S na 650W Seasonic SS-650HT F3. Ten Chieftec sloužil dobře víc jak 3 roky a dostával i pěkný záhul i 470W po něm komponenty často chtěly. Teď půjde do HTPC, mimochodem v něm bude pasivní HD 5770, aby šlo hrát hry i v obýváku na velké obrazovce, tak i proto ho tam dám a ne nic slabšího a v herním mám Seasonic SS-650HT F3. Jsem ho bral hlavně proto, že má 2xPCI-E 6pin + 2xPCI-E 6+2pin, takže k tomu dnes připojím bez redukcí kdejakou grafárnu. Holt taková malá příprava na nové generace Radeonů, kdyby náhodou byla potřeba 6+2pin PCI-E. Na Chieftecu jsem měl jenom 2x6Pin PCI-E. Sice už nevypadá tak hezky jako ten Chieftec, nemá holt na sobě žádné flexo a ani jiné estetické úpravy, ale byl levný a je dokonce 80+ bronze, zatím co ten Chieftec není ani 80+.
vision_fx [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-09-13 10:01:12

@MIKRON suhlas tiez mam Corsair, ale zaujimalo by ma kde si kupil 127"
monitor a kolko ta stal
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-09-13 10:54:21
avatar
Taky bych takový bral.
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-09-11 17:14:52
avatar
Nejspis dobrej zdroj, ale ta wattaz se mi zda zbytecne velka (aspon na muj comp) Pouzivam ted Fortron 400w s aktivnim PFC a no problem.
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-09-13 08:00:48
avatar
Pěkný, ale já si zatím vystačím s 650W Seasonic SS-650HT F3, který je dokonce 80+ bronze a stojí kolem 1900. Tento bude minimálně za 3400.
jardop [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-09-13 12:50:05

kvalitny zdroj je zaklad..
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-09-14 10:26:59
avatar
Pánové samá sranda na můj úkor,to jsem rád alespoň tady nemlátím do kláves zbytečně.Samozřejmě jak jste správně pochopily mám 127" ale plazmu a musím přiznat že i když mám 22" LCD tak jsem natolik z hýčkaný že hraji jenom na té plazmě.Prostě co je velké tak se počítá.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 426x
Komentářů: 2
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 464x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 413x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1134x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 570x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Tuesday, 16 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1493x
Komentářů: 0