Tuning PC - je libo neuroticky blikající skříň? Tisk E-mail
Napsal $pirit   
Úterý, 24 srpen 2010
Oblíbenou skříní běžných uživatelů je Cooler Master Elite 330, když se ale nespokojíte s fádním vzhledem, tak si můžete vyrobit něco podobného. Někdo to však přežene a vznikne neuroticky blikající case.



Co říkáte na Case modding?


Starší články


Komentáře
Přidat Nový
RockingTad [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-24 17:22:17
avatar
Já raději moduju biosy, šteluju frekvence, měním komponenty, upravuju chlazení... Možná někdy v daleké budoucnosti to dospěje i na povrch skříně.
Mescalamba [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-24 18:46:46
avatar
Sme dva, nejdál sem se v "stylingu" dostal k barevnej tekutině do vodního chlazení. Většinu peněz spolkne HW.. A modovat neni kde, panelák je na to krajně nevhodnej (sousedi rádi ticho.. staříci no).
Spock [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-25 01:41:59
avatar
Vidím, že v panelácích je to stále DVD. (pro neznalé - důchodce vedle důchodce)
Rád bych také modnul nějakou case, ale finance raději vrazím do HW jako většina lidí...
Orten [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-24 19:20:19

To si radeji pujdu zaběhat
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-24 21:28:15
avatar
To si raději otevřu pivo
Anarki [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-24 21:34:26
avatar
Fíha jeden si postavil PC v tvare bežeckej dráhy, druhý tam prizváral otvárač na fľaše, super modding chlapi
Orten [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-24 23:04:18

Nebo tak
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-25 07:06:46
avatar
A kolega Kevin přešel na mé praktiky.Já sám jsem již pár bedýnek zkoušel upravit ale nejsem v tom nějak zdatný,však to pivko jsem si u toho otevřel.Ale jinak všem nadšencům do tuningu beden přeji hodně úspěchů,ať mi méně zdatný máme co obdivovat.
mike.cz.com [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-25 09:15:32
avatar
Tak nějakej ten tuning je na plánu, tedy to spíš už nebude tuning ale rovnou celá bedna... ale mám-li se vyjádřit k polovině věcí, lidem asi nic neříká slovo kýč třeba to druhé video, to mě dostalo.... to je moje noční můra tak vytuzingovat počák
Cechys [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-25 13:00:35
avatar
Nejak sem nepochytil duvod proc si z PC udelat vanocni stolek..... rek bych ze ten Case ma vic barev nez ta televize vedle toho
mike.cz.com [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-08-25 18:30:50
avatar
ne nadarmo jsem psal že u poloviny věcí lidem nic neříká slovo kýč ;-) jo, pc tuning se musí umět, ostatně jako jakýkoliv jiný....
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 523x
Komentářů: 2
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 506x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 463x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1140x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 571x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Tuesday, 16 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1496x
Komentářů: 0