Zamčený AMD Phenom X6 alias AMD 960T v praxi! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Pondělí, 19 červenec 2010
Tento tajemný procesor, který je vlastně zamčeným X6 na X4 s Turbo režimem, skutečně existuje. Jak vidíte, tak i dobře funguje, bohužel na běžný trh se pravděpodobně nedostane a je určen jen OEM výrobcům. Škoda ...
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Leclerk [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-19 10:49:42
avatar
Škoda o tenhle bych měl zrovna zájem
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-19 11:27:45
avatar
Souhlas opravdu je to škoda,taky jsem o něm uvažoval a tak jsem šel do jeho nejvíkonějšího bratříčka.Sice jsem musel sáhnout hlouběji do Kapci ale šlape super.
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-19 13:14:55
avatar
Micron - Slape super, ale co ty hrubice?! Nejvykonejsi a kapsa.
Veyron [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-20 00:27:57
avatar
mení to niečo na význame toho čo hovoril?? a kapsa je rovnako nespisovné slovo ako kapca, pretože oboje sú to slangy, či nárečové slová(i keď čo viem, tak kapce sú topánky ).
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-20 10:35:32
avatar
Kapsa není slang. Tedy apoň ne u nás.
A 2Kevin: Když už chceš někoho opravovat, tak aspoň správně. Ne nejvýkonější, ale nejvýkonnější.
Jinak napsat v pěti větách(2 souvětích) 4 hrubky(ta kapsa je ještě s K) je opravdu do očí b(l)ijící
pbehal [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-20 07:20:26

Dnes budu otevírat X3 na X4 tak mě držte palce.
maugggly [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-20 16:15:07
avatar
predpokladam ze to odomknes, ale stabilita bude otazna...
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-20 09:58:53
avatar
Promiň Kevine já to nechávám opravovat jednom prográmku a ten mi to tam sází sám.Prostě mnohdy to nestíhám.Omlouvám se,přehlédl jsem.Jinak jsem Mikron s K a ne s C.To jen tak pro srandu.Hlavně že mě chápete dík.
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-20 11:12:14
avatar
Tak to ho radši přestaň používat.
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-20 20:28:39
avatar
Tak to se zase omlouvám já tobě za to "C" za "K" . Jinak asi kvalitní prográmek Jak se jmenuje?
pbehal [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-20 16:40:13

Odemknuto, zatím vyzkoušeno v D MArku 06 jinka testuji.
jardop [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-22 13:41:42

moj core2duo sa asi odokmnut neda..
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 739x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 562x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 513x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1151x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 583x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1504x
Komentářů: 0