Battlefield 1 – pecka z první světové v herních záběrech! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Monday, 13 June 2016
Jedno z největších překvapení mezi AAA hrami, EA mělo odvahu nechat udělat Battlefield z doby první světové. Samozřejmě to pojme trochu akčněji a s mnoha vynálezy aby to bylo hratelnější, ale výsledek nevypadá vůbec, ale vůbec špatně! Bojovat budeme z prvními tanky, letadly, ale také vzducholodi, bitevními loděmi a vlaky! Prostředí bude různorodé, tedy ne jen zákopy a tak dále. Prostě pořádné oživení poněkud okoukaných „moderních“ válečných her. Hra dorazí 21.10.2016 a tady je hodně opravdu skvělých záběrů:


AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-06-13 15:02:31
avatar
Opravdu to vypadá dobře ...už se těším na dlouhé zimní večery
mistnitluchuba [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-06-13 16:11:13

snoop dogg vypadá nadšeně
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-06-13 18:51:12
avatar
Pro mě to je bomba.
slabam [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-06-13 20:23:31

tak ačkoliv trailer vypadá úžasně, podle mě odvádí medvědí službu, protože hra dýchá úplně jinou atmosférou...
Cemada [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-06-13 21:00:44
avatar
Noo, jeslti se tam letadlo omotá kolem věžičky a nic se mu nestane, tak to moc vývojáři nepochlapili.
A natvrdo bych zrušil respawn techniky. Hnedle by se k tomu hráči museli postavit úplně jinak :-D
lern [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-06-14 13:41:13
avatar
račte si všimnout nápisu PRE-ALPHA Vývojáři mají ještě dost času na opravu.
RiMr [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-06-14 12:26:42
avatar
...hmmm. myslel jsem, že uvidím nějaké záběry ze hry, ale je tam jen debilní MP poskakování, chcípání a respawn furt kolem dokola... už tam chybí jen "kdo neskáče není Čech hop hop hop"...
Vraby [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-06-14 12:39:35

vypadá to skvěle, must buy : )
lern [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-06-14 13:36:43
avatar
Snad nebude single-player upozaděný multi-playerem jako u BF4.
maxsenz [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-06-14 21:30:03
avatar
Žeby konečne HURAAAAA ???

Žeby sa herný boh zľutoval a dal trochu toho rozumu niektorým vydavateľom hier ?

Tak, po nedohranej absolútne trápnej HardLine a nie moc dobrej 4rke, toto hádam bude stáť za to konečne !!!

Veď s CoD World at War to vyšlo báááááječne si myslím !!!
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 96x
Komentářů: 1
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 725x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 549x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1219x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 638x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 584x
Komentářů: 0