DayZ je hotové! Zajímá to ale ještě někoho? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Monday, 10 December 2018
Po mnoha letech hlásí čeští tvůrci DayZ: "hotovo"! Hra opustí „Early Access“ stav a bude vydána ve verzi 1.0 jako hotová hra a to 13.12.2018. Stát by pak měla 38 Eur proti 28 v současnosti. Vývoj vlastní hry ale zdaleka nekončí. Jedinou otázkou, která mě napadá je, zda tahle hra v dnešní době Fornite, PUBG, CoD a mnoha dalších podobných, vlastně ještě někoho zajímá a zda svou největší slávu dávno neprožila .... aneb F2P model brzy?
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
potooczech [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-12-11 10:31:17

Nadpis je naprosto trefný. Nedávno jsem DayZ opět na chvíli zapnul, celkově mám odehráno asi 300 hodin. Zjistil jsem, že ho zase nějak překopali, ale nějak se mi už nechtělo zjišťovat, jak co kde funguje. Fakt, že jsem měl pistoli, k ní správný zásobník s náboji, vše nepoškozené a přesto jen prázdně cvakala mi tak akorát lezl na nervy, abych to zase rychle vypnul. Lituju každého, kdo se na to v dnešní době ještě nachytá.

Na serverech už prakticky nikdo není kromě pár skalních nadšenců, web na jehož serveru jsem dříve hrával již ukončil provoz serveru někdy před rokem, protože jsem tam byl často sám

Jako hru jsem si koupil v době, kdy jsem se rozhodl dodělat si Bc. titul ... dneska mam už hotového i Inga, u kterého jsem si dal roční přestávku, a ta hra teprve bude dokončena. Je to trapné a Bohemia Int. by měli přiznat, že to byl jenom tahák na peníze, aby mohli financovat Armu.

Nevím pro koho tu hru teď dokončují. Po grafické stránce je už hodně pozadu, zabiju zombie a na jejím místě se okamžitě spawne nová, obecně je ta hra hodně pozadu a hlavně tento žánr dnes už lidi netáhne. Tyhle hry se prostě hrály před 5 lety a dneska už se hráči přesunuli jinam. Proč? Protože konkurence udělala hru za rok, lidé si ji zahráli, vydali nástupce, lidé si zahráli a dnes po tomto žánru neštěkne pes.

Pro mne je DayZ Standalone asi největší zklamání na herním poli, jaké jsem kdy zažil. To už snad i ten Fallout 76 je na tom líp, protože do dvou let bude namodován, vydají se patche, rozšíření a bude hratelný, stejně jako Fallout 4. Ale DayZ je prostě jenom mrtvá schránka.
rmw [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - R.I.P. 2018-12-11 21:34:13
avatar
Pro mne je tato hra mrtvá, získané peníze majitel narval do jiných projektů místo do hry, smutné ...
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 228x
Komentářů: 2
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 789x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 591x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1233x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 642x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 589x
Komentářů: 0