DeadSpace 3 - první záběry Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Úterý, 05 červen 2012
Na E3 je prezentován i nový díl Dead Space. Zatím co vypadá tak různě, ale stále více je to spíše akční, než hororová hra. Uvidíme, dočkáme se v únoru 2013:
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
error2000 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-05 07:37:12

toto si určite dám
Bajlando [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-05 08:35:04

Tahle serie je moje nocni mura. Slysel jsem na to spustu chvaly ale proste jsem si to nemohl zahrat. Mam to koupene i na Steamu ale problem je ze u jednicky si nemuzu nastavit klavesy podle sebe, proste mi to hra nedovoli. Zkousel jsem to hrat s gamepadem ale protoze na konzolich nehraju tak jsem to s tim proste nedal. Takze dodneska jsem to nezahral.
Nevite jestli je stejny problem i u dvojky? Tu jsem po zkusenostech s jednickou ani nezkousel.
Bart.coo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-05 13:28:29

Jestli si dobře pamatuju tak myslím že to jde
maltrabob [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-05 21:31:15
avatar
Tento problem som mal aj ja a dokonca som na tu hru zanevrel, kedze som hral starym stylom cez sipky a nemohol som to dobre ovladat. Ale nedalo mi to a po case som to nakoniec skusil a zvykol som si aj na W,A,S,D ovladanie a vobec nelutujem. Super hra. Ale mozno sa to nakoniec da nejako editovat tie klavesy, treba poguglit.
Bart.coo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-05 13:27:51

Dvojka je pecková.Je ale srašidelnější než 1.Věřte je mi 13 let D
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-05 18:45:17
avatar
bojim, bojim
Iperitas [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-08 09:46:18
avatar
Zasa ten nestastnik strati zensku? Ja sa tesim velmi, len neviete co tam ten druhy pajac ma znamenat? Chcu to spravit podobne ako RE5? Mne by to vodec nevadilo, aj keby trosku okopirovali ten herny styl, lebo RE5 sa mi pacil, DS hry sa mi pacili az na tu pre Nintendo Wii, lebo akosi som prehliadol, ze to bude len cisto ten typ strielacky kde treba triafat veci. Takze tesiiiiim sa.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřePátek, 26 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 261x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Čtvrtek, 25 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 251x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 500x
Komentářů: 5
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1063x
Komentářů: 1
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 712x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1302x
Komentářů: 4