Game of Thrones - 30 min hraní herní RPG adaptace Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Středa, 09 květen 2012
V současnosti velmi populární Game of Thromes, podpořeno velmi zdařilým seriálem dostává i herní podobu. Delší herní záběry z připravovaného RPG. Finální hra vyjde po odložení snad v červnu.
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Bajlando [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-09 18:11:57

Serial je to skvely ale cokoliv co se mi libilo filmove mne jako hra zklamalo. Ze by prvni vyjimka ???
Kill Lanisters Teda krome impa
HellowCZ [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-09 20:56:39
avatar
Mě osobně třeba, Zaklínač vyhovoval jak v knižní, filmové, i herní podobě ;)
Asgard_X [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-09 21:31:40
avatar
Uz od pohledu je to konzolova hruza. Ovladani namapovane na gamepad, nablbla grafika (slyseli panove nekdy o stinech pod postavami?) a co je to tam za psa? Lepsi animaci mel muj houpaci kun. RPG v tomto pripade asi znamena Rape Pure Gamers, jinak nevim proc postava zacina v plne platove zbroji apod.
Serial me pomerne prijemne prekvapil, i kdyz na knihu nemel. Na tohle radsi zapomenu, at se nemusim stit Ledem u nejblizsiho carostromu.
LadislavM [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-10 09:56:30

Proč by postava nemohla začínat v plátové zbroji? To musí v každé hře postava začínat nahá jako úplný cucák? Navíc tady to je součást nějakého realmu, kam to takhle zapadá.
Asgard_X [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-10 19:12:02
avatar
A co bude mit na konci RPG, parni tank?
Bajlando [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-09 22:56:44

Witcher jsem filmove nevidel ale hra byla skvela. Teda muzu hodnotit jednicku dvojku zatim ne. Cekam az bude nejaka dobra akce na Steamu
Dan666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-12 18:26:25
avatar
Jestli chces na Steamu Witcher 2(a jeste edici)tak je za super cenu - Odkaz
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-09 20:22:49
avatar
Tak snad to bude aspon trochu dobrý
mistnitluchuba [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-09 20:47:31

Jako fanda Písně ledu a ohně určitě zahraju ale moc od toho neočekávám...
sanjuro [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-11 10:33:02
avatar
Normalne sa bojim ako to dopadne
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 166x
Komentářů: 2
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 762x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 577x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1229x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 641x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 587x
Komentářů: 0