GRID 2 oznámen a s první ukázkou! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Středa, 08 srpen 2012
Očekávané se stalo skutečností. Codemasters potvrdili GRID2, tedy pokračování výborné závodní hry, které bude v mnoha ohledech vylepšeno. Samozřejmě se dočkáme zbrusu nové grafické stránky s využitím nejnovějších technologií DX11 a GPGPU, vylepšen má být model poškození, který už v GRID byl velmi dobrý, také fyzika atd. Hra má vyjít někdy v příštím roce, viděl bych to na květen/červen odhadem. Zatím je jasná PC platforma. Je dost možné, že další už bude i nový Xbox ...
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
free.dll [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-08-08 13:50:37

Tak na tohle se teda těším! Doufám, že tam bude i Destruction Derby
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-08-08 20:25:01
avatar
Né, že by se mi Dirt nelíbil, ale Grid je Grid
elancer [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-08-08 20:50:01
avatar
Len tak medzi rečou, "no cockpit view"... Odkaz Naozaj zaujímavé počítanie! V podstate to dávajú za vinu slabému hardware súčasnej generácie...

Nič to, predobjednávať síce nebudem, ale aj tak je to pre mňa odteraz game #1. Na prvý diel mám neskutočné množstvo fantastických spomienok.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-08-08 21:55:16
avatar
takže no cockpit, no buy .... konzole nám zjevně zabili další hru ...
NavratilJirka [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-08-09 00:48:15
avatar
Mno od té doby co jsem si koupil Senior účet na Projekt Cars tak už žádna závodní hra není ono sice si asi zahraju novej Grid ale Projekt Cars rullezzzz!!!!
Jerrow [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-08-09 10:55:54
avatar
A kde se to dá sehnat?
NavratilJirka [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-08-09 11:47:49
avatar
Odkaz tady to máš
Son Gito [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-08-10 14:42:01
avatar
NO KONEČNE!!! Len dúfam, že to nedomrvia.
Kastan42 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-08-12 21:05:05
avatar
Konečně se je na co těšit. Poslední dobou se mi žádná závodní hra nelíbila a tohle vypadá, že to bude přesně to, co chci.
Ale nezbývá než čekat skoro rok co tvůrci vymyslí...
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřePátek, 26 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 162x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Čtvrtek, 25 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 158x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 446x
Komentářů: 4
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 968x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 701x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1287x
Komentářů: 4