Jak se hraje SKYRIM na PC pohybovým ovládáním pomocí KINECTu? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Čtvrtek, 08 prosinec 2011
Přijde vám SKYRIM málo akční? Co takhle si to pořádně oddřít a ovládat to pohybem. Takhle to vypadá, když se PC verze spojí s KINECTem:
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Leon1464 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-08 16:09:12
avatar
K titulku a zhlédnutému videu se mi chce říct jen jediné. Celkem blbě .)
slabam [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-08 16:26:55

Nahodou to vypada stylove. A alespon si u toho clovek i zacvici.
gumojd [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-08 19:47:07
avatar
Klavesnice a myš mi přijde pohotovější, ale musím uznat, že to funguje překvapivě dobře a třeba na ten hlas se mě to opravdu líbí, uvítal bych to i u klávesnice, double heal, double flames, to se mi opravdu líbilo
Mc Baxxter [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-08 21:05:44
avatar
Pokud vim tak kinect vnitřně přes firmware předělává to co slyší na string...v tomhle případě nechápu proč nejdou na xboxu dělat takový věci jako na tomhle videu. To by opravdu zpříjemnilo ovládání. Na ovládání postavy zdá se mi nevhodné, ale než lovit v tom uděsnym (ano konzolista zde prosím a je je to fakt šíleně dementní invetář) seznamu věcí, uvítal bych to prostě říct a hned by se mi to equipnulo. Když něco máme, tak proč to využít, že?
kF3 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-08 22:32:56
avatar
zahanat sa hentak rukami mi skorej pride na psychiatriu ... chce to obliect si brnenie, zobrat do ruky sword a skusit si ake je to byt tou postavou..
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-09 14:13:59
avatar
Ze by konec tloustnuti? kdepak
atomic [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-09 22:40:33
avatar
Na seriózní hraní bych to neviděl, na hubnutí taky ne, ale na blbnutí to může být chvíli sranda Resp. sám bych si to nepořídil, ale kdyby to měl nějaký kamarád doma, určitě bych si to k němu šel ozkoušet
Dhatz [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-10 15:11:31
avatar
nemá smysl mít pohybáč když se nejedná o mečování, jediný rozdíl bude obrovský lag.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 307x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 269x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1080x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 530x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1475x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSobota, 13 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 654x
Komentářů: 0