NFS RUN se blíží – perfektní grafika arkádového závodění Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Thursday, 03 November 2011
Letošní podzimní díl NFS nepůjde v realistických šlépějích původních prvních dílů NFS ani posledních dílů SHIFT. Půjde vyloženě o arkádový titul, dokonce s příběhem. Hlavní novinkou je zejména zcela nová grafická stránka a využití enginu z nového Battlefield 3, takže PC verze by proti těm konzolovým měla i výrazně lépe vypadat. Nebude chybět samozřejmě autolog s multiplayerovými funkcemi. Hra dorazí už 15.11.2011 …
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Leclerk [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-03 16:09:12
avatar
Doufal jsem že tu bude nějaká další ukázka ze hry a je tu tuhle
Dan666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-03 16:26:07
avatar
nekde,ale uz fak nevim kde jsem cetl ze RUN pobezi na frostbite(BC2) a ne na frostbite 2(BF3)
Mc Baxxter [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-03 19:44:23
avatar
V demu je logo FrostBite 2 a na konzolích to vypadá jako shit, snad to na PC bude jinak, ale moc bych na to u tohodle titulu nesázel...
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-03 17:21:06
avatar
NFS je moje srdcovka, at uz arkada nebo simulkace. tak vitej NFS Run
Luk3s [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-03 19:03:51

no jo no, tak si pokecali o hře, ale žádná ukázka? To je slabší. .
Na druhou stranu na youtube je ukázek hromada. Určitě si nové nfs zahraju.
maugggly [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-03 21:55:37
avatar
som jediny kto si nevsimol tu perfektnu grafiku? trosku jemnejsie narabajte s nazvami clankov.
atomic [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-03 23:48:15
avatar
Hej, v první moment mě fakt zarazilo to datum 11.15.2011
Executor [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-04 13:23:59
avatar
Jo další arkádový NFS bych si rád zahrál, ale jestli to fakt pojede na Frostbite 2 enginu tak mám utrum Pro mě jsou zatím best NFSU 2 a NFS:MW
NavratilJirka [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-06 12:06:17
avatar
NFS:MW - Modern War ? sorry nemohl jsem si pomoct to tu nenapsat
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-07 18:59:27
avatar
Já patřím mezi ty nadšence jako Kevin a taky do něj půjdu i když vím že možná nebude úplně podle mích představ.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 207x
Komentářů: 1
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 393x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 344x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1118x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 556x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Tuesday, 16 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1482x
Komentářů: 0