Preview: Microsoft Flight bude free! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Wednesday, 04 January 2012
Hra už se testuje v uzavřené BETA verzi a budeme v ní létat nad Havají! Prostředí je prý opravdu parádní a detailní a jedna z důležitých novinek je, že hra bude v základní verzi úplně zdarma! Nicméně pokud si budete chtít užít více letadel, misí, leteckých možností a nastavení, tak samozřejmě budou k dispozici placené balíčky. Něco podobného bylo vyzkoušeno a asi úspěšně, u návratu Age of Empires, které také byly vydány podobným způsobem. hra bude ke stažení někdy na jaře.
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Oldis [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - jen to vypichnuti ovladani 2012-01-05 14:36:21

ze je udelano na keyboard a mys a taky joystick a gamepad, bude to teda arkada nebo simulator?
Miri37 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-01-05 17:41:11
avatar
Jelikož nejsou v současné době demoverze her, tak se mi tento model líbí. Hru si člověk vyzkouší a pokud mu nestačí základní verze (zdarma), tak si přikoupí rozšíření a bonusy.
AndyF1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-01-09 08:46:53

Zakladna free verzia je defakto demo.Mne sa to paci, nemusim warezit aby som odskusal ci sa oplati zaplatit.
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-01-05 17:52:21
avatar
Ja to kamikadze udelam i ve free
HonzaN [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-01-05 19:05:00

Nedávno tu byla newska o free F1 a teď dokonce o Flightu Nezačíná snad nový herní trend, jak nalákat hráče na pozdější příplatky za rozšíření těchto free věcí? Možná dobrý tah, jen aby technicky byla splněna norma her
Rafan [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-01-05 22:33:07
avatar
Faktem taky je že se distributor spoléhá že si zákazník u těchto mikroplateb nepovede účetnictví.Důvod je totiž jasný tyto hry bývají v drtivé většině v součtu mnohem dražší.Někdy člověk až nevěřícně na tu cifru zírá a říká si tuhle částku na mne vybafnout na začátku tak jí nedám ani za zlaté tele.
HonzaN [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-01-06 00:44:34

Njn, tady bude výhoda free verzí hlavně pro BFU, na občasné hraní a když je to chytne, budou kupovat a pařit. Snad se tímto směrem nebude ubírat vícero studií, protože kvalita by šla dolu. Hry v "prohlížeči" mě moc nelákají
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-01-06 14:26:09
avatar
mě se tenhle styl her taky nelíbí, nejenom že je to předražený když si chce člověk ve hře užít opravdu všechno, ale hlavně je to dělaný pro co největší okruh hráčů - jednoduché a graficky hnusné...
Miri37 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-01-10 14:16:13
avatar
Co třeba WoT. Hra do prohlížeče to není a hrát se nechá bez placení. Pokud někdo musí mít ty nejsilnější stroje či čistě placené, tak si musí zaplatit. Kolik je ochoten hráč utratit a za co je čistě na jeho úvaze. Pokud je jeho cílem vlastnit veškerou dostupnou techniku v garáži, tak ho hra bude stát hodně peněz.
HonzaN [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-01-12 19:55:26

Jasně jsou vyjímky. Já to myslel globálně, aby se free hry moc nerozšířili a my ještě rádi nevzpomínali na konverze z konzolí. Protože tahle taktika může fungovat. Nalákají na zdarma hru a pak jen nestíháš dokupovat věci. Když tě to teda chytne
Byte [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-01-06 19:33:27
avatar
Pokiaľ je to simulátor tak ta grafika je o ničom... neviem ako ovládanie, riadenie, samotné odozvy na zásahy do riadenia lietadla... ale fakt mohli viac popracovať na grafike...
Nism0 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-01-07 20:05:14
avatar
grafika je super, alespoň oproti FSX. Jasný krajina nic moc, ale to je tim, že je braná z veřejně dostupnejch satelitních fotek, a sou na ní akorát naházený textury budov/stromů (podle srovnání def. krajiny u FSX a tohodle MS flight má tak 4x větší počet budov a o dost menší nároky) ovládání není tak hrozný, reakce na knipl je od letadlo od letadla jiná i když sou tam letadla dvě, tak je to znát (jako ve skutečnosti).

Jen nevim, co můžu očekávat od plný, jestli havaj s více letadly, nebo plnej svět jako v FSX a víc letadel. Každopádně je to fajn
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 252x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 220x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1054x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 517x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1466x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSobota, 13 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 650x
Komentářů: 0