Remake prvního dílu Zaklínače bude hodně jiný! Kdy? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Úterý, 29 listopad 2022
Já a mnozí další máme rádi prvního herního Zaklínače, který byl nefalšovaným klasickým RPG. CD Projekt Red oficiálně ohlásil jeho remake a to tak, že totální! Nepůjde prostě jen o původní hru s lepšími texturami apod. Fakticky půjde o zcela novou hru. Nyní k tomu firma přidala pár podrobností. Jak si jistě pamatujete The Witcher neměl otevřený svět. Disponoval klasicky herními levely s poměrně malými lokacemi, jednoduše klasické RPG z pohledu z vrchu. Stylově také úplně jiná hra, než jak známe třetí díl. No a vypadá to, že právě do podoby třetího dílu se hra překlápí s tím, že fakticky bude používat technologie a stavět bude s nástroji, které tvůrci používají pro „Witcher 4“! A tím základem je Unreal Engine 5. Asi nejzajímavější novou oficiální informací od CD projektu je fakt, že remake prvního Zaklínače vyjde až po vydání „Witcher 4“, který je nyní hlavním projektem studia. Z toho důvodu je tedy jasné, že práce jsou teprve na začátku a remake prvního Zaklínače dorazí za několik let, takže pokud jej vyhlížíte, můžete klidně přestat. Nejdříve bych to viděl na 2025. Nicméně už za pár dní vychází zdarma NEXT GEN Update pro kompletního The Witcher 3, který výrazně zapracoval na grafice (hlavně osvětlení pomocí Ray tracingu) hry a přidal pár obsahových vsuvek kvůli seriálu i lepší návaznosti. Update vychází už 14.12.2022:




AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
dawo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-11-30 17:25:20
avatar
Na tom vyrovnávacím videu mi originál nepřišel takhle rozmazany. Jako by měli schválně nízké nastavení.
Cemada [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-11-30 18:51:15
avatar
Taky jsem si to u toho videa říkal.
ondris83 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-11-30 19:25:05

schvalne sem si to trojku a jo, realne se blizi mnohem vic nextgen verzi nez to co je na videu...to beze srandy vypada na hd rozliseni s low detaily
ondris83 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-11-30 19:32:19

ten totalni remake prvniho dilu me teda vubec nepotesil..pro otevrenej svet zde nevidim duvod z hlediska pribehu, muzou sloucit vizimu a predmesti, ale proc kdyz je na predmesti hlavni ukol, aby te straz pustila do mesta lakeside pak bylo nekde jinde uplne jinde a po nem nasledovala napadena vizima. kaer morhen je pak taky uplne nekde jinde...ach jo, radsi si zopakuju puvodni verzi prvniho dilu..
dawo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-12-01 18:05:16
avatar
Souhlas. 1. díl mel naprosto skvělou temnou atmosféru. Obávám se že planovanymi změnami ji zcela zazdí
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 229x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 202x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1040x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 510x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1464x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSobota, 13 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 647x
Komentářů: 0