SimCity 5 ohlášeno! Podívejte na první záběry! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Pondělí, 05 březen 2012
Dlouho předlouho jsme čekali na nové SIMCITY, a dočkáme se! SIMCITY5 je realitou! Hra bude opět dílem studia Maxis, bude mít nový herní engine, který zobrazí i ty nejjemnější detaily (o velkém nasazení DX11 nepochybujte). Hra má nabízet zejména zajímavě udělaný multipalyer a být hodně komunitní. Ve skrze ale půjde o to samé, co vždycky :).
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Darth Tomas [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Simulace 2012-03-05 10:31:03

Možná že očekávám příliš, nebo to třeba už není tím hlavním cílem SimCity ale pro mě je tato série a především pak čtvrtý díl dobrou cestou ke komplexní simulaci města, lépe celého kontinentu a jeho infrastruktury všech odvětví. K SimCity 4 RH se stále rád vracím a vidím v něm veliký potenciál, sám bych tam rád viděl více detailnějšího nastavení a možností. Nejraději bych aby to směřovalo směrem k "seriózním" hrám - tím by se ale velice pravděpodobně dosti snížil počet potenciálních hráčů.

Každopádně pokud to nebude SimCity 4 RH s rozšířenými možnostmi pak to pro mě bude zklamáním a budu se, jako dnes v drtivé většině případů, vracet ke starším dílům.
Loki [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-05 20:12:19
avatar
Snad to bude naprosto parádní. Chci staré dobré simcity. Ne ty moderní kchůůl odbočky.
net.Xtreme [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-05 22:10:03
avatar
Toto video již není k dispozici. EA si nárokuje autrská práva...

Jinak jsem na to zvědav, snad se to povede.
Loki [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-06 00:15:32
avatar
Parchanti mizerný!

ani jsem se nestihl podívat. Nejlepší je, že místo toho, aby mi udělali radost a já se těšil na koupi hry, tak mě hned z kraje pořádně naserou...
ScreamCZE [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-06 04:39:25

porč parchanti? když se podíváš na jméno tak je tam GDC a GDC tenhle rok ještě nebylo a tak jim to někdo vynes ven. až bude po GDC tak už to nejspíš mazat nebudou
Loki [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-06 15:52:18
avatar
Máš pravdu. Ale stejně mě to štve! Chtěl jsem to vidět v pohybu .
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-06 22:35:09
avatar
Taky jsem hrával.... a dobrý
Jerrow [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - TT 2012-03-07 13:15:25
avatar
A co kdyby někdo udělal stařičký Transport Tycoon DeLuxe v novém kabátku, ale se starou hratelností? To by byla teprve pařba
Veyron [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-07 16:42:06
avatar
Locomotion je vlastne Transport Tycoon 2, ale Chris nemal práva na názov. Ale samozrejme Locomotion už nie je to čo býval Transport Tycoon...
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřePátek, 26 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 76x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Čtvrtek, 25 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 87x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 412x
Komentářů: 4
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 907x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 691x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1280x
Komentářů: 4