SKYRIM na PC vs Konzole – zajímavý návod na kradení Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Sobota, 12 listopad 2011
Kvalitativní srovnání PC vs Konzole jasně vyhrává PC, na které navíc hra vyjde levněji než konzolová, které kromě výrazně omezených detailů tradičně trpí i nízkým rozlišením. Bohužel celá hra utrapěla kvůli multiplatformnímu vývoji a zastaralosti konzolí PS3/Xbox360 a není to technologická špička, jakou jsme od pokračování přelomového OBLIVIONu očekávali. Jako hra však je skvělá a až se dořeší technické problémy a vyjdou zajímavé módy, tak na PC to bude jedna z nejlepších her historie. Objevuje se i řada malých návodů a jeden z nejvtipnějších je návod jak krást :).
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
A.J [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-12 21:30:00
avatar
tak to jsem ještě nezkoušel
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-13 00:02:43
avatar
To jeste utece vody nez to vychytaj
Luk3s [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-13 12:58:24

drsná vychytávka , to by mě nenapadlo, že stačí někomu na hlavu dát hrnec a ničeho si nevšimnou
londoss [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-13 14:03:41

Něco mi říká, že to bude ten zábavnej bug, kterej Bethesda ve hře nechá, i-když o něm ví
AndyF1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-15 12:03:39

Ze
oyza [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - ... 2011-11-15 12:47:19
avatar
dyt to neni bug. kdyz ma na hlave kybl tak fakt nevidi .)
flash666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-15 13:07:03
avatar
a proc krast ? kdyz pro toho cloveka udelate naky questy tak si vetsinou muzete vzit co chcete ;)
kF3 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-16 00:23:04
avatar
ked si tu hru stiahned ilegalne nedostavas z questov rewardy .. podvodnici sa musia len podvodmi zivit
flash666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-16 02:34:10
avatar
blbost mam stahnutou verzi a dostavam ;) timto se omlouvam kremikovemu bohu a bethesde ze jsem si to nepredobjednal :'( jelikoz po fiasku s Rage a dalsima hrama tento rok jsem nemel odvahu.
kF3 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-16 13:06:05
avatar
to mal byt joke ;)
uni [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-15 14:47:05

No já se nyní pomalu pouštím do Zaklínače 2, už uzrál, ovladače, patch 2.0.... No, na to akorát naváže Skyrim:-)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 64x
Komentářů: 0
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 351x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 301x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1104x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 546x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1479x
Komentářů: 0