Spec Ops: The Line - zajímavá střílečka mezi námi Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Čtvrtek, 28 červen 2012
Aktuálně vychází střílečka Spec Ops: The Line, která nás celkem mile překvapila, i když jsme od ní nečekali vůbec nic. A v zhledem k hodnocením v recenzích jsme asi nebyli sami. Na naší recenzi hry tedy pracujeme, zatím se můžete podívat na pár videí:
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-29 09:51:06
avatar
no vida, mohlo by to být i zábavné
Araya [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-29 12:32:53
avatar
prave jsem to dohral, nebylo to spatny. Ale zase nemuzes nikam uhnout ej to proste naplanovana trasa kam muzes jit a jinam ani krok. Ale bavilo me to i tak. Mel jsem abstak po nejaky strilecce
galo0 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-29 20:36:54
avatar
zaujimave a neokoukane prostredi, jinak tunel + autoheal alá CoD... vic me teda zaujal Dishonored a Watch Dogs
Sfusama [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-30 23:08:04

Ach jo, zas kemusi nasisat přes rameno Děkuji, nechci.
Oldis [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - hra je to celkem zabavna ale m 2012-07-01 16:33:17

Od dob crysis sem si zvykl, ze kdyz vyskocim ze hry, a jdu na jinej monitor napriklad, tak to netrva pul minuty, ale jen vterinu, nic nezatuhne, hra si neuzurpuje plochu, kdyz mi vyskoci okno comoda tak ho hra pusti pres, atd... atd.
Hra pri reloadech po smrti mi vypne cele ntb. A prehrivanim to neni. Reload po smrti je fakt dost pomalej.
Ale krome tehle technologickych CHYB, je to hratelne, a je to dobre, atmosferu to ma, pribeh taky...
Mr.Paul [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-07-02 22:03:16
avatar
sra*ka ala cod...demo jsem zapnul a po 15 minutách znechuceně vypnul...
GhostXT [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-07-03 12:17:19
avatar
U mna nehratelne mam asi tak 15-20 fps,miestami mi to ide plynule ale ako pridem do piesocnej burky,tak neviem sa ani otocit i7 3820 na 4,65 Ghz a 7970 na 1150/7000 ,ovladace aktualne
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřePátek, 26 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 196x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Čtvrtek, 25 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 199x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 462x
Komentářů: 4
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1005x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 706x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1292x
Komentářů: 4