Star Wars: The Old Republic se blíží – podívejte se na vývoj postavy! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Tuesday, 22 November 2011
Nové video ukazuje podrobně editor postavy, a co všechno si můžete nastavit a namodelovat. Samotná hra už byla krátce přístupná recenzentům k vyzkoušení a dojmy jsou výborné. Mnozí uvádějí, že hra se v podstatě hraje jako singlplayer. Hra má silný hlavní příběh a samozřejmě mnoho vedlejších úkolů. Díky variabilitě postav a různých jejich osudů hra nabídne různorodý zážitek. Exkluzivně pro PC bude tahle MMORPG hra spuštěna 20.12.2012. Osobně si ji nechám ujít, i když nerad, ale MMORPG prostě nehraju. Takže pokud se někdo uvolí a udělá nám pro všechny na DDWorld recenzi, budeme rádi!
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Milamber [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-23 08:26:13
avatar
To ja si to ujit nenecham
Ted o vikendu mazu do betatestu, ale je i stresstest takze to bude peknes stres
At zije imperium
HUHUHUgo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-23 14:02:30

Taky budu o víkendu stresovat jejich servery.
NavratilJirka [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-23 14:36:26
avatar
napodobně taky budu stresovat
LaCosta [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-25 17:59:53

uz dotahavam klienta ... ;)
elancer [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-23 19:40:48
avatar
Podľa čoho vlastne posielali tie pozvánky? Tiež som jednu dostal na Bioware social network, ale odignoroval som ju... O platené mmo záujem nemám a ak sa niekedy do nejakého mmo sveta vrátim, budú to určite a jedine len Guild Wars 2.

Mám také podozrenie, že je to práve kvôli tomu, že som si oficiálne dokúpil všetky dlc do Mass Effectu 2, tak teraz v Bio vedia - ajhľa, platiaci zákazník s kreditkou! Rýchlo mu dajme pozvánku do našich platených Star Wars, snáď sa chytí...
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-23 17:23:49
avatar
Tak tohle ja vynechavam.... zatim
Locust [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-24 08:41:35

budu jednotlive rasy aspon trosku rozlisene aj v niecom inom ako farbicky a tvary? alebo vsetci trooperi ci ludia alebo twileekovia alebo ini budu zacinat na tych istych statistikach?
LaCosta [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-25 18:27:03

Kazda rasa mala v popise nejaku specifikaciu, aspon tak som to videl na youtube pri tvorbe postavy. Nejednalo sa o ciselne hodnoty, ale len cisto popisovo. Ci to bude mat nejaky vyznam uvidime az v hre ...
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 337x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 291x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1098x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 538x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Tuesday, 16 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1478x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSaturday, 13 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 658x
Komentářů: 0