STRONGHOLD 3 – nejlepší díl skvělé budovatelské strategie už za pár dni?! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Sobota, 22 říjen 2011
Je to tak. Česká verze ss českým otitulkováním dorazí už příští týden! konkrétně 25.10.2011. pro nejrychlejší zákazníky bude připraven i omezený počet DLC v podobě bonusového hradu Warwick. Tvůrci slibují, že Stronghold 3 bude nejlepším dílem série a nutno říci, že budou mít co dělat, to splnit, protože zejména Stronghold Crusaders byly opravdu parádní hrou. Jsme hodně zvědaví a rozhodně si hru nenecháme ujít a recenzi. Zatím pár záběrů na to, co nás čeká:
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Orten [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-10-22 13:41:04

na internetu jsou už nyní záběry z hraní, doporučuji. Přikládám krátký výpis z první recenze http://www.fireflyworlds.com/index.php?option=com_fireboard&Itemid=250&func=view&id=13659&catid=45
HonzaN [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-10-22 14:39:04

Paráda, česká lokalizace. Fyzika s grafikou taky vypadají libově. Kde má ale člověk brát tolik času ?? 25.10 je přeci den D Asi počkám u Strongholdu na nějaké patche, ikdyž třeba nebudou potřeba
panther7 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-10-22 18:30:28
avatar
Mě osobně se ta fyzika destrukce hradeb a budov vůbec nelíbí, mi to přijde takové nepřirozené, jak se to všechno divně rozlétává (viz druhé video)
Orten [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-10-22 19:55:56

Battlefield ti přijde lepší?
Tomcat2 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-10-22 19:58:38

přesně tak...katapult střelil do domku a místo toho, aby se zbortil ve směru střely, tak se rozprskl do všech stran, jako by v něm explodovala bomba...
Orten [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-10-22 20:38:40

Ok, tohle je přehnaný, ovšem ber v úvahu že fyzika v jakékoliv hře je dělaná na efekt.Red faction guerrilla, Crysis 2, i Battlefield 3 má fyziku v některých aspektech dost nereálnou.
HonzaN [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-10-22 21:07:28

Přesně tak, můžem být rádi, že se vůbec klade důraz na fyziku a není to jen poletování nepotřebných těles.
Pokud jde o destrukci, tak je to jedině vítáno
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-10-23 14:07:49
avatar
tak to ja si radsi buduju neco doma nez takhle ve hre
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 328x
Komentářů: 1
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 427x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 375x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1132x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 565x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1492x
Komentářů: 0