Tomb raider se má dočkat hned několika her (a seriálu), jednou z nich je kompletně remake prvního herního dílu. Tvůrcům se podařilo zachovat některé archaické prvky a kostrbatost originálu, ale jinak jde o aktuálně vypadající hru. Vzhledem k tomu, že jsou na světě už dvě generace hráčů, kteří pravděpodobně nikdy originál Tomb Raider neviděli ani nehráli, jde o docela významný počin. A zatím to vypadá velmi dobře, i když musím říci, že jsem dost velkým příznivcem podoby a celkového zpracování Lary z té nedávné survival trilogie. Tahle „nová“ tedy vlastně originální podoba je podle mě krokem vzad. Ale uvidíme, připravuje se i regulérní nový díl s „dospělejší“ Larou. Každopádně únor 2027 se nám rychle plní, protože vydání téhle hry je opět směřován tam, konkrétně na 12.2.2027:
Mě podle traileru připadá Lara v poho a rád si to zahraji. Graficky to vypadá dobře a pokud tam budou i nějaké staré mechaniky, nic proti. Prostě klasika v novém "oblečku"
Ta v poslední trilogii je fajn, mám ty hry rád a několikrát dohrané.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!