Velké představení: Colin McRae DIRT 2 Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Pátek, 14 srpen 2009
Podrobnější představení očekávané závodní hry. bohužel prezentovaná verze patřila na konzoli Xbox360, která samozřejmě nedosahuje nejvyšší grafické kvality. PC verze, která vyjde se zpožděním na konci roku, budou mít podporu vyšších rozlišení, podrobnějších a detailnějších textur a hlavně DirectX11 efektů ...
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Allie Fox [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-08-15 10:26:08
avatar
Že by hra, která mě donutí si koupit volant ? Uvidím. Colin Mcrae Never Forgotten.
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-08-18 12:58:05
avatar
mě přijde že při jízdě (je to vidět při pohledu z kokpitu) jede auto moc po kolejích, málo smykuje. Jsem zvědavý jak na tom bude fyzikální model, ale CMR byla vždy spíš arkáda. Grafická pecka, ale když simulátor tak Richard Burns Rally nebo Rally Trophy ( perfektní rally s historickými auty od Bugbear, protože simluátory moc netáhnou přeorientovaly se na atraktivnější Flatout. I to jim jde na výbornou
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-08-18 14:14:03
avatar
Ha. Rally Trophy. Jsi mě navnadil, že si ho asi pujdu zahrát. Taky se mi před lety hodně líbylo.
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-08-18 14:38:32
avatar
Ken Block? Tanner Foust? Dave Mirra? Travis Pastrana? To mají být jako jména se kterýma si všichni spojují WRC? A kde jsou jména jako Sebastien Loeb, Mikko Hirvonen, Petter Solberg, Chris Atkinson, Jari-Matti Latvala, Dani Sordo, Martin Prokop takové typické jména sezony 2008 a 2009? Tam raději dali jména, které jsou známé v USA a k tomu z uplně jiných sportů než je WRC.
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-08-18 15:05:52
avatar
Ale Ken Block jezdí rallye (pokud nevěříš mrkni na moje videa ), travis pastrana si taky nějaký závod střihnul... Tahle hra nemá licenci WRC. Proč utrácet za licence, není lepší investovat peníze do vývoje hry?
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-08-19 10:25:39
avatar
To já vím že jezdí. Ale nijak se neumisťují a jsou pouze slavní, ale ne z Rally závodů. Tak v názvu to má Colin McRae a pak tam už nebude žádné jméno z WRC? No uvidíme co tam bude k těm čtyřem za další jména. Možná tam budou i jména z WRC a tohle video (reklamu) udělali prostě pro amíky.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 192x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 175x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1025x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 502x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1460x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSobota, 13 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 645x
Komentářů: 0