WoT - hráči vyráběli vlastní tanky Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Čtvrtek, 14 červen 2012
V rámci WoT skončila soutěž "vyrob vlastní tank". Samozřejmě vyhrál ten, který vyrobil ruský tank, protože jak už to ve WoT chodí, ruské tanky jsou nejlepší, ať už to ve skutečnosti byla pravda, nebo ne. Je to ruská hra, takže se nelze divit. Každopádně první tři si docela mákli, i když ten druhý se mi líbí víc:




AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
MobyDict [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-15 08:50:58
avatar
druhej je hezkej
MACHINA [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-15 10:24:31
avatar
musel vyhrát ruský :-)
flash666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-15 12:58:21
avatar
takova krasna hra to mohla bejt a je z toho naprosta *******
Loki [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-15 20:04:44
avatar
Koukám, že jsi psal o project reality do BF2. Asi vím, kam svým komentářem míříš, ale věz pravdu krutou...

Kdyby z té hry udělali hoši Hardcore tankový simulátor, hráčská základna (tím pádem peníze za prémiové věci) by dost poklesly.
flash666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-16 16:29:56
avatar
loki me nejde o realitu project reality jsem opustil cca rok nazpet kvuli tomu ze z realneho simulatoru valky... skoro realneho... udelali naprostej mysmas kterej nejde hrat... ale WOTko me nastvalo tim ze matchmaking je naprosto tragickej
a nejde skoro hrat ta hra potom, napriklad na World of warplanes to neni tak markantni jelikoz tam jde spis o skill nez o Tier ale abych hral proti tankum co maji o 2-3 vetsi Tier a nemuzu je penetrovat a kdyz jo tak jim to sebere par procent to fakt nejde. jinak tej hra nemuzu nic vytknout
Loki [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-16 21:45:14
avatar
Tak matchmaking je opravdu nic moc no.
Ale na druhou stranu, když se vyseká tím správným směrem a ty jsi v bitvě king ...
MACHINA [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-18 09:51:15
avatar
Včera jsem byl v týmu 1xVII + 4xVI a proti nám bylo 1xVII + 8xVI. My měli místo jejich čtyř šestek pětky. Samozřejmě hra podle toho i dopadla.
Taky je vtipné, že jsem s IV artinou běžně proti desítkám jako jediná IVka ve hře, tak si tu prosím nestěžujte na +2-3 Tiery, co teprve +6
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřeFriday, 26 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 236x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Thursday, 25 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 233x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 483x
Komentářů: 4
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1035x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 710x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1297x
Komentářů: 4