WoT: Kompletní strom československých tanků v akci! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Pondělí, 30 listopad 2015
Následující patch pro WoT, poslední v tomto roce, přidá do hry kompletní technologický strom československých tanků. Jeden z nejznámějších youtuberů věnujících se WoT udělal pořádné video, ve kterém představil kompletní československý strom a ukázal, jak se s nimi hraje. Jak víte, ve hře se objeví 10 tanků, kde nižší tiery budou lehké tanky, ty vyšší pak střední tanky. Tento strop doplňuje jeden prémiový Škoda tank, se kterým již můžete hrát a můžete si jej koupit. Podle očekávání jde o tanky, které kladou na první místo solidní mobilitu a dobré dělo, před pancířem. Bohužel zatím to vypadá, že 1-8 tier tanky nenabízí nic zajímavého a výkonnostně jsou spíše pod průměrné, nemluvě o zábavnosti, která bude dost mizerná, protože tanky nemají ani jednu trochu dobrou věc. Děla, jsou fajn, ale nic extra, pancíř nestojí za řeč a to bohužel ani věř, takže hulldown pozice vám nepomůže, nemluvě o špatně depresi děl. Na tier 9 to ale začíná být zajímavé a ještě lepší je Tier 10, kdy je dost možné, že nové TVP T 50/51 se stane zajímavějším tankem, než postrach bojiště "Batchat"! Oba tyto dva tanky totiž mají úžasný autoloader, který rychle střílí a velmi rychle nabízí. A právě tier X má k tomu výbornou mobilitu a na autolader i velmi vysoký DPM! Nicméně zcela určitě se jedná o tanky, které budou dobré jen ve velmi dobrých rukou a jakoukoliv chybu neodpouští. Lze je snadno zničit a zkrátka v rukách dobrého hráče budou postrachem bojiště, v rukou méně schopných hráčů budou slabinou teamu. Aktuálně jsou tanky v testovacím režimu na testserverech a tvůrci dostávají od hráčů velmi rozporuplné reakce. Polovina hráčů si myslí, že tank je velmi slabý a potřebuje zlepšit staty, polovina si myslí, že tank je naopak velmi silný. Bohužel dostat se k tomu zajímavému TVP T 50/51 na tier X bude utrpení, protože ty nižší tiery vypadá opravdu hodně neschopně a i v rukou dobrého hráče s nimi bude opruz hrát a dělat pravidelně dobré výsledky. A co jim říkáte vy?


AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřePátek, 26 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 166x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Čtvrtek, 25 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 164x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 449x
Komentářů: 4
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 978x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 703x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1287x
Komentářů: 4