Mac OS vs. Windows Vista - který systém umí víc? Tisk E-mail
Napsal Lukáš Janečka   
Pondělí, 29 listopad 2010
Spousta z vás určitě zná otravného pomeranče a jeho hlášky. Myslím, že vás toto video nemálo pobaví.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
NavratilJirka [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-29 19:49:52
avatar
pobavilo
Anomandaris [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-29 20:10:46
avatar
mels sem moznost zkusit oboje,apple nak nemiluju ale osx 10.6 je lepsi operacni system nez win 7
Richmond [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Kernel Panic 2010-11-29 20:27:48

Ale no ták, ani Mac se v tomhle ohledu nenechá zahmbit http://en.wikipedia.org/wiki/Kernel_panic

Ale jinak ano, OSX (který jsem pár let využíval a občas používám dodnes - i na pc) má těch chybek méně - pramení to především z toho, že pc je sestaveno z mnohem širší kombinace hw než Mac... Celkem pěkná srovnávací videa se objevovala např. v dobách kdy vycházely Visty http://www.youtube.com/watch?v=QT6YO30GhmQ Gadgets vs Widgets - not the same ale dá se najít mnohem víc

edit: samozřejmě se navzájem popichují i na konferencích http://www.youtube.com/watch?v=N-2C2gb6ws8&NR=1 Redmond, start your photocopiers
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-29 21:43:11
avatar
Ale jo, dobry! Ale zase zadna pecka Co bude priste?
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-30 07:32:42
avatar
Mec jsem neměl možnost vyzkoušet ale po pravdě je spousta věcí které bych na oknech mohli do táhnout do konce ale co by dělali kdyby udělali vše pořádně v první oknech na čem by vydělávali.
bacik [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-30 09:50:42
avatar
Fatal error: Wondows starting.
RiMr [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-30 10:44:16
avatar
Jsem "obojetník", už mnoho a mnoho let a od té doby, co se ve WIn konečně objevila klávesová zkratka na tvorbu nové složky je to zase trochu veselejší. Teď ještě barevné visačky...
Na druhou stranu, v MacOsu si pořád ještě bez nějakého dalšího rezidenta (třeba Default Folder) ani v třetím tisíciletí nepřepíšete název souboru, nebo ho nevymažete v okně Open, Save apod. ale musíte jít jak tupec do Finderu.
Nejlepší Finder na Macovi je vlastně Adobe Bridge...
Ale zas taková Time Machine, to je věc...

Všechno má svoje pro a proti...
Richmond [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-30 20:33:49

Mě se líbí Exposé nebo třeba instalování programů. Sice se pod Win dá použít Switcher, ale není to ono - neumí se vrátit zpátky na plochu, musím někam kliknout

edit: btw ikonky PCček pokud jsi v síti jsou rulezzní Pro ty, kteří neměli možnost OSX si osahat jsem si dovolil típnout screen Odkaz
prototype [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-12-02 15:24:07

Lidi jestli hrajete hry tak se zkuste podívat kolik vašich oblíbených her poběži na Mac os.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 965x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 466x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Tuesday, 16 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1440x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSaturday, 13 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 638x
Komentářů: 0
Gothic 1 Remake vyšel a slaví úspěch!
Gothic 1 Remake vyšel a slaví úspěch!Friday, 12 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 771x
Komentářů: 0
FABLE v dlouhé ukázce – nevypadá špatně
FABLE v dlouhé ukázce – nevypadá špatněThursday, 11 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 727x
Komentářů: 0