HyperX PulseFire Dart – TEST polstrované bezdrátové myši s bezdrátovým Qi dobíjením Tisk E-mail
Napsal Jan Belka   
Neděle, 29 březen 2020
Přejít na obsah
HyperX PulseFire Dart – TEST polstrované bezdrátové myši s bezdrátovým Qi dobíjením
HyperX PulseFire Dart
V praxi
Závěr a hodnocení
alt

 

 

 

 

  • HyperX PulseFire Dart

      – TEST polstrované bezdrátové myši s bezdrátovým Qi dobíjením

V dnešní recenzi se podívám na zoubek nové bezdrátové myši od společnosti HyperX, která přináší několik zajímavých funkcí. Tou nejzajímavější v případě této bezdrátové myši, je rozhodně možnosti bezdrátového nabíjení pomocí technologie Qi.

K tomuto účelu poslal výrobce společně s myší i speciální dvou zónovou nabíjecí podložku, na které lze nabíjet hned dvě zařízení naráz. To ovšem není vše, co zajímavého nová myška nabízí. Myš je také kvalitní po stránce klasických prvků. Má velmi kvalitní snímač Pixart 3389 s citlivostí až 16 000 DPI a výrobce slibuje, že ho nepřekvapí žádný náročný povrch.

Samozřejmě nechybí ani dvě RGB podsvícené zóny, i když je oproti mnoha jiným myším, je zde toto podsvícení velmi decentní. Jen trochu svítí kolečko a logo HyperX na zádech myši. K dispozici je celkem šest programovatelných tlačítek, s kvalitními spínači Omron, u kterých výrobce garantuje 50 milionů kliknutí. Ergonomie myši je rozhodně pravoruká.

Myš patří rozměrově spíše mezi střední modely, na délku má 124,8mm a na šířku 73,9mm. Od dolní hrany myši pak na výšku 43,6mm. Kabel je dlouhý 1,8 metru a váží 40g. Součástí dodávky je také USB adaptér pro signál. Model PulseFire Dart Ten dále podporuje frekvence v krocích 128/250/500 a 1000Hz s odezvou 1ms a není pro ní problém zvládnou přetížení 50G. Co se týče vestavěné baterie, ta je schopná napájet myš až 50 hodin se zapnutým podsvícením a až 90 hodin bez něj. Samotný bezdrátový přenos pak probíhá skrze 2,4GHz připojení. Výdrž na baterii přitom výrobce slibuje až 50 hodin.

Celková váha myši se zastavila na 110g, měnit váhu či vyvážení nelze. Výrobce dále ručí za plnou kompatibilitu s operačními systémy Windows 7/8/10 a dává na myš záruku dva roky. Myš je zajímavá dobíjecí baterií, a to buď kabelem, nebo právě bezdrátově, kdy podporuje Qi technologii. Nicméně takovou nabíječku si budete muset dokoupit extra, v ceně myši samozřejmě není.

A jaká tedy je? Podívejme jsme se na ní pěkně v praxi …



 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
První herní katastrofa 2026 je tu – vyšlo Highguard!
První herní katastrofa 2026 je tu – vyšlo Highguard!Tuesday, 27 January 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 996x
Komentářů: 1
FABLE má herní ukázku – vypadá to překvapivě dobře!
FABLE má herní ukázku – vypadá to překvapivě dobře!Monday, 26 January 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1603x
Komentářů: 0
Forza Horizon 6 dorazí již brzy – víme vše
Forza Horizon 6 dorazí již brzy – víme všeFriday, 23 January 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 763x
Komentářů: 0
UBISOFT ruší hry a reorganizuje
UBISOFT ruší hry a reorganizujeWednesday, 21 January 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1643x
Komentářů: 0
Dvě nové CONCORD level herní tragédie brzy? Highguard a Marathon
Dvě nové CONCORD level herní tragédie brzy? Highguard a MarathonMonday, 19 January 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1394x
Komentářů: 0
ONE PIECE: Season 2 – NETFLIX má novou ukázku a datum!
ONE PIECE: Season 2 – NETFLIX má novou ukázku a datum!Friday, 16 January 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 1390x
Komentářů: 3