Logitech Wireless Gaming Mouse G700 - predátor utržený ze řeťezu Tisk E-mail
Napsal Jan Postl   
Tuesday, 14 September 2010
Přejít na obsah
Logitech Wireless Gaming Mouse G700 - predátor utržený ze řeťezu
Představení Logitech G700 - software
Představení Logitech G700 - rychlost, zpracování
Hodnocení a závěr
alt

 

 

 

Logitech® Wireless Gaming Mouse G700: Predátor utržený z řetězu!

 

  • Trocha historie

Logitech drží spoustu prvenství. Jedním z nich je i první čistě herní bezdrátová myš. Ve své době byl Logitech G7 vskutku zajímavý kousek. Koncept vycházel z Logitech G5, ovšem kabel byl odstraněn a prostor pro závaží nahradil prostor pro rychlovýměnnou speciální baterii. Ty byly v balení s myší dvě. Jedna v myši a druhá se mezitím dobíjela v dokovací stanici. Výměna baterie byla pak záležitostí 10 vteřin. Problémy původní G7 spočívaly ve vyšší ceně, váze a bezdrátová komunikace probíhala maximálně na frekvenci 500 Hz. Jedna baterie vydržela přibližně 9 hodin hraní. Při vybití obou baterií nebylo možné myš nijak používat.

 

Jmenuji se Logitech G700 a jsem zabiják žiletkových hadů

Jsem ergonomická, pohodlná myš, která komunikuje s počítačem na frekvenci 1000 Hz i v bezdrátovém režimu. Mám paměť na 5 profilů o 5 sensitivitách. Umím fungovat jak přes kabel, tak přes NANO přijímač. Mám na sobě 13 plně konfigurovatelných tlačítek připravených na jakoukoliv MMORPG hru, mé kolečko má krokovací i setrvačný režim. Na svět koukám s citlivostí 5700 bodů na 2,54 centimetru. Umím jet až rychlostí 4,19 metrů za sekundu. Tlačítka mi vydrží 8 miliónů kliků, takže jsem „Diablo 3 ready“. A na slušné podložce ujedu až 250 km. Funguji na jednu standardní nabíjecí tužkovou baterku AA, kterou si umím po kabelu i dobít. Když mi dojde baterka, stane se ze mě myš drátová, ale jen než se dobiju. Je na mě záruka 3 roky, takže se mně jen tak nezbavíš!

 

Balení

Roccat Kone – polystyrenová rakvička představující kryokomoru. Razer Mamba - výstavní průhledná plastová krabička. U G700ky si unpacking neužijete. Balení ale vykouzlí úsměv na tváři nejednoho ekologa, obsahuje totiž absolutní minimum plastů. Pouze kousek blistru, který chrání myš před zvědavými prstíky; zbytek je jen neškodný papír.

V balení naleznete:

• Myš Logitech G700
• Kryt prostoru baterie na nano přijímače
• USB NANO přijímač G-Series
• Tužkovou AA Ni-MH baterii 2000 mAh
• Prodlužovací USB kabel
• Propojovací microUSB kabel se speciálně tvarovaným koncem
• Balíček manuálů s katalogem produktů Logitech

Pojďme se podívat na samotnou myšku...



 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Supergirl míří do kin – čeká se propadák
Supergirl míří do kin – čeká se propadákThursday, 04 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 196x
Komentářů: 0
ASUS zásadně vylepšil ROG XBOX Ally – má i OLED!
ASUS zásadně vylepšil ROG XBOX Ally – má i OLED!Wednesday, 03 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 692x
Komentářů: 3
Masters of the Universe – lepší film, než se čekalo?
Masters of the Universe – lepší film, než se čekalo?Tuesday, 02 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 782x
Komentářů: 0
Call of Duty MW4 ohlášeno – tentokrát budete všichni platit!
Call of Duty MW4 ohlášeno – tentokrát budete všichni platit!Monday, 01 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 756x
Komentářů: 0
FABLE letos nedorazí – odloženo kvůli GTA 6
FABLE letos nedorazí – odloženo kvůli GTA 6Friday, 29 May 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 921x
Komentářů: 0
Hra STAR CITIZEN vybrala už 1 miliardu dolarů!!! Kdy vyjde?
Hra STAR CITIZEN vybrala už 1 miliardu dolarů!!! Kdy vyjde?Thursday, 28 May 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 901x
Komentářů: 2