Doporučené PC sestavy (03/2020): Co za hardware koupit a neprohloupit pro váš počítač? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach a redakce   
Čtvrtek, 12 březen 2020
Přejít na obsah
Doporučené PC sestavy (03/2020): Co za hardware koupit a neprohloupit pro váš počítač?
Jak vybírat PC a pohled do minulosti
Rozumný základ za rozumnou cenu - PC za 7 - 15 tisíc
Solidní výkon pro každého - PC za 18 - 25 tisíc
Vysoký výkon za dobrou cenu za 30 - 50 tisíc korun
Maximální výkon a vysoká kvalita - PC za 70 - 130 tisíc
Shrnutí a závěr

 

 

 

 

 

  • Shrnutí a závěr

Víte sami, že věci se na trhu poměrně rychle mění. DDWorld.cz je pro vás ale sleduje a včas vás na ně upozorňuje, ať už prostřednictvím aktualit nebo testů. Výběr PC není jednoduchá věc, zvlášť pokud se tomu nevěnujete pravidelně. Ale když víte, co a jak, tak vybrat ideální PC pro každého není vůbec žádný problém. Nemusíte tedy tápat, stačí sledovat DDWorld.cz, protože zde sledujeme celý trh za vás. Kromě toho děláme i hromady testů, takže s výběrem jednotlivých komponent a toho nejlepšího za naše peníze, není žádný problém. Pozor na různé "amatérské" přehledy vycházející bohužel i na větších webech, často vznikající podle papíru, tedy bez znalosti toho, zda reálně ta kombinace vůbec bude možná. Obsahují chyby či ne úplně objektivně nejlepší možnosti. Na spoustu věcí přijdete, až když si to sestavíte, což v našem případě, kdy máme ke všem komponentám přístup, děláme.

Na vás zůstává jen výběr vhodného obchodu a sestavení. Obojí můžete vyřešit jednoduše, kvalitní internetové obchody nabízejí i možnost sestavení a instalaci, takže vás žádné těžkosti nečekají. Rozhodně ale nenakupujte v obchodech s nejnižšími cenami, protože to také může být na úkor servisu a dalšího přístupu k zákazníkovi.

Nezapomínejte také na to, že počítač je nutné udržovat, a to jak po stránce softwaru, tak HW. Pokud víte, že pracujete v prašném prostředí, nezapomínejte PC pravidelně čistit. Pokud jde o výkon a funkčnost, zejména grafické ovladače jsou důležité a rozhodně také stahujte a instalujte nejnovější bezpečností aktualizace operačního systému, prohlížečů i antivirových programů.

Celý trh a jednotlivé komponenty pro vás dále sledujeme. DDWorld.cz je nezávislý uživatelský magazín, který je tu pro vás a naším cílem je poskytování nezávislých, objektivních a zcela přesných informací, bez ohledu na to, zda se někomu hodí do krámu nebo nikoliv. Na prvním místě je vždy uživatel a to, zda je po něj/nás daný produkt to nejlepší, co za své peníze může mít a loga na čipu vám opravdu žádné výkony ani kvality navíc nepřinesou. Vybírejte tedy chytře a s námi :). 

  • Závěr

Pokud chcete polemizovat nad naším výběrem, doufám, že jste si pečlivě přečetli vše pod našimi tabulkami, kde popisuje proč objektivně zvolit to, a ne to a stejně tak naše testy, ze kterých samozřejmě z vlastní zkušenosti s jednotlivými doporučenými komponenty vycházíme. Neřídíme se výběrem podle značek a doporučujeme vám totéž. Zapomeňte na to, co platilo o výběru před několika lety, kdy tahle a tahle značka třeba nabízela lepší produkty, nyní s několikátou novou generací produktů je situace úplně jiná. Jak ale bylo řečeno, nemusíte se prodírat recenzemi a vším možným abyste se dostali do obrazu, stačí se podívat na náš přehled, kde máte všechno pohromadě. Většinu uvedených sestav, tak jak jsou, jsme měli postavené (nebo s alternativními komponenty) a většinou komponent máme otestované a víme, proč je doporučujeme, včetně nejvhodnějších alternativ. Samozřejmě věci i časy se mění, takže můžete zase očekávat aktualizovaný přehled, hned jak se nám věci dají do pohybu a nynější výběry již nebude aktuální …

  • Aktuální stav věcí:

Momentálně zažíváme nový zlatý věk a renesanci PC platformy. A poděkovat za to můžeme jen a pouze AMD. To se dokázalo vrátit a za poslední 3 roky posunulo věci mnohonásobně dál, než to Intel dokázal se svou dominancí za dekádu. Nebýt AMD, tak nás Intel stále většinu drží na 4jádrech. AMD přináší nejen zásadní posun CPU výkon, na což konečně reagují i tvůrci aplikací, ale také přináší zásadní posun efektivity a technologií, díky čemuž je PC platforma lepší než kdykoliv dříve a každý rok se zlepšuje znatelně.

Až nyní se ukazuje, jak moc se Intel vykašlal na vývoj, kdy si jednoduše myslel, že AMD už nikdy konkurencí nebude. Ani 3 roky od uvedení RYZEN procesorů nenašel Intel žádnou odpověď. Naopak, situace je stále horší. Aktuálně nejvýkonnější high endový procesor Intelu, do obchodů navíc stále nedodaný Core i9-10980XE nestačí výkonem ani na mainstreamový RYZEN 9. Ještě horší je, že aktuálně Intel nemá a nechystá nic, co by situaci změnilo. Minimálně do roku 2023 žádné skutečné novinky z jeho strany nelze čekat. Naštěstí AMD plánuje zhruba každých 15 měsíců přinášet novou generaci CPU, která znatelně lepší bude. Už na přelomu Q3/Q4 AMD vydá novou ZEN 3 generaci s výrazně lepším IPC a vším, takže udělá další generací skok. Skutečně nové procesory Intel nové generace jsou ale daleko.

Situace se také výrazně lepší na poli grafických karet, kam se AMD jako konkurence NVIDIA vrátila. NVIDIA ale nespala jako Intel, takže představuje mnohem větší konkurenci. AMD se navíc zatím probouzí a první RDNA NAVI je jen první vlaštovkou. Již předběžně ohlášená RDNA 2 generaci přinese ohromných 50% nárůst efektivity, a kromě mainstreamových čipů bude hlavně konečně i pro high end, kdy AMD slibuje útok na absolutní vrchol. Určitě se dočkáme ještě letos. Současně se také NAVI dostane v průběhu Q2 i ve velkém do mobilních PC. NVIDIA samozřejmě nespí a také chystá velké novinky. V letošním roce očekáváme nástupce RTX 2000 série a také nástupce VOLTA. Souboj nových high end grafik nás tedy po dlouhé době evidentně čeká :).

Zásadním posunem bude také nová generace konzolí, která staví na AMD ZEN 2 a RDNA 2 hardware, takže prakticky půjde o PC, což bude dávat AMD velkou výhodu v optimalizacích nové generace her. Nové konzole budou mít také SSD a celkově nás tedy čeká slušný posun v technologické kvalitě a vizuálu her, které současná generace konzolí už notně omezuje.

Nadšený jsem z výběru designových možností, kdy různé chladiče, desky, skříně atd. s možností zajímavých RGB podsvícení vytvářejí zajímavé kombinace a doporučuji si to všechno prohlédnout, než si ty komponenty vyberete. Dá se to opravdu pěkně sladit a výsledkem může být fantasticky vypadající PC, který ani nemusí být extra drahý. Jen varuji, že na trhu je i řada lacině vyhlížejících podsvícených komponent. Každopádně sledujte naše testy, recenze a aktuality o všem podstatném a zajímavém informujeme a samozřejmě výběr sestav a komponent podle toho můžete upravit. Náš přehled nabízí jen hlavně souhrn toho zajímavého, od čeho se můžete spolehlivě odrazit v daných cenových hladinách.

Na rozdíl od jiných přehledů, které jejich autoři dělají jen podle papíru, víte dobře z našich recenzí a testů, že drtivou většinu komponent jsme opravdu otestovali, máme tedy zkušenosti, máme většinu těch sestav a kombinací vyzkoušenu. I když oceňuji snahu některých, dělat doporučení na základě papíru, či toho co si přečtu jinde a neznám ty komponenty osobně, mě přijde dost hloupé. Je to jako tvrdit, že tohle a tohle jídlo je super a lepší než tohle, a přitom jej neochutnat. DDWorld.cz ty komponenty a sestavy má otestované, mnohé z těch produktů dokonce stále máme v testlabu a testujeme dále.

Určitě se v diskusi podělte se svými dojmy, tipy a zkušenostmi a samozřejmě diskuse je zde i pro ty, kteří aktuálně sestavu vybírají a chtějí nějakou radu.

 

AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Kubicek [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-13 13:18:30

Do nejvyšší konfigurace doporučovat 5700XT? To fakt ne.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-13 13:46:40
avatar
proč? Za ty prachy je super .... příplatek na 2080 Ti je více než dvojnásobek a dvojnásobný výkon zdaleka nemá ... samozřjemě je 2080ti v alternativách, ale to by si chtělo tu tabulku přečíst celou a stejně tak text kolem ;)
vkba [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-13 14:43:56

ta zostava nema zmysel. gamer potrebuje lepsiu graficku. ten komu ide CPU vykon zas malokedy bude na tom PC aj hrat.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-13 16:00:51
avatar
proč by nedávala? já takovou sestavu používám a funguje to skvěle pro všechno ....

jako náročný hráč mě 5700 XT stačí i na 4K a když potřebuji něco seriózního udělat, tak CPU je více než dobré ...

navíc mezi aleternativami máš další možnosti včetně 2080 Ti, která ale z pohledu ceny prostě nedává smysl dnes ... nic dražšího než 5700 XT nedává smysl, příliš malý nárůst praktického výkonu za příliš mnoho peněz navíc ....

a na rozdíl od jiných doporučení sestav, já ty sestavy mám vyzkoušené, dokonce ten high end ve velmi podobné verzi používám a jsem náročný hráč i potřebuji výkonný CPU a nemůžu si stěžovat na kombinaci 3950X/3960X s 5700 XT .... za ty prachy luxus. A nesouhlasím, že gamer potřebuje lepší grafiku, ne když za dvojnásobnou cenu máš jen maximálně 30-40% výkonu navíc a je to jediná dražší karta, která dává smysl .... a dávat tam slabší grafiku, to je zase škoda, 5700 XT je docela dostupná a je solidní na vše, mám na tom 3x 4K + 4K projektor a šlape všechno jedna báseň ....
Mano [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-13 17:56:54
avatar
3x4K s 5700XT? To snáď jedine na najnižšie detaily nie?
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-13 18:01:19
avatar
hraji jen na jednom monitoru samozřejmě ... na 3x 4K nestačí dnes nic, právě proto nemá cenu uvažovat ani o 2080ti, je pořád slabá má jen 30-35% vyšší výkon a stojí i více než dvojnásobek proti 5700XT
johny.mnemonic [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-22 17:33:18
avatar
Přesně tak. Jak na VR, tak na 4K Eyefinity/Surround dnes není karta, která by měla dost výkonu. To je u RX 5700XT pochopitelné, ale u 2080Ti s její cenovkou je to dost bída...
Bady29 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-06-03 11:28:50

Tak já mám třeba kamaráda který chce koupit nový PC kvůli cyberpunk 2077, předpokládám že tam bude muset nacpat nvidu, nebo máte někdo nějaké info že tam pojede RT i na ADM gpu?

Děkuji.
Dexter1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-13 18:21:12
avatar
Na to tu upozorňuji pokaždé Nesmyslná sestava. Pro hráče, zbytečně procesorově drahá pro tvůrce taktéž nesmyslná kombinace s AMD kartou, kterou použije tak 15% lidí co mají v úmyslu něco tvořit...

Takže vlastně nechápu co přesně autor chtěl vytvořit, protože to není kočka ani pes. Pokud to mělo být nekompromisní PC na vše tak s 2080S nebo Ti.
Mano [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-13 18:34:24
avatar
Tá za 70k? Njn ak by to mala byť pre hráča tak by som tam dal lacnejší procák ako hlavný(3900X), prípadne aj dosku lacnejšiu a dal lepšiu kartu. S tým sa predsa počíta keď chce niekto poriadnu kartu musí zaplatiť a proste sa tak neoplatí.

Mne tam chýba výber monitora. Uvažujem nad novým a vôbec teda neviem čo by som mal kúpiť. Len viem že by som chcel okolo 32".
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-13 19:16:05
avatar
já podobnou sestavu prostě sám používám .... nepřijde mě vůbec nesmyslná, naopak je ideální pro hráče i tvůrce obsahu, má skvělý výkon, kvalitu a rozumný poměr cena/výkon ...

to že ty to nechápeš to zase nechápu já ... navíc zase v tabulce i textu jsou uvedeny jasně další alternativní možnosti! proč to ignorujete?!
Dexter1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-13 19:27:45
avatar
Ja to neignoruji, ale je to sestava do 70 tisíc. Takže za 70 tisíc co nejvíce výkonu v co největším spektru užití. Když tam dám 80ti tak to není sestava za 70 ale 85. Takže za mě ideální sestava za 70 je defakto ta za 50 ale s 2080ti.

Obhajuješ tu, že nemá smysl si připlatit za 40% výkonu jednou takovou cenu, ale u processoru ti nevadí si za 4 další jádra zaplatit jednou tolik? Mimoto je ten procesorový výkon méně využitelný jak ten grafický.

Ideální pro tvůrce obsahu, co však užívají jen processor, což už je dnes asi menšina, jelikož využitelnost grafické akcelerace je dobrá, bohužel pro AMD podpora SW jejich karet, je dosti malá. Takže jejich karty jsou pro tvůrčí segment jen pro zkušenýho uživatele, co už má přesně otestováno jak a kde to funguje.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-13 19:32:56
avatar
ale já tam tu 2080ti jako alternativu mám ... osobně bych si jí nekoupil, prostě za ty peníze nestojí ... samozřejmě pokud někdo spoléhá více na GPU než CPU je to možnost, proto ji tam mám a doporučuji jako alternativu .... nicméně primárně ji kvůli ceně prostě doporučit nemůžu, 30 tisíc za grafiku je šílenost. CPU je mnohem důležitější.

ale já ti říkám že velmi podobnou sestavu té doporučené sám používám jako náročný hráč a tvůrce obsahu a nemůžu si na nic stěžovat. Za velmi dobré ještě nepřehnané peníze má prostě vše .... SW podpora AMD je mnohem lepší, než se tvrdí, nemá takový marketing za sebou, ale akcelerace skrze GPU funguje v Photoshopu v Premiere apod. jako hráč a tvůrce obsahu nevidím žádný rozdíl ve funkčnosti mezi NV a AMD grafikou, funguje streamování na obou, funguje nahrávání, funguje akcelerace. Rozdíl je jen cena, výkon a poměr cena/výkon ...

Citace:
Ideální pro tvůrce obsahu, co však užívají jen processor, což už je dnes asi menšina.


naprostý nesmysl! Procesor je mnohem univerzálnější a mnohem důležitější, speciálně pro tvorbu obsahu ...
Kubicek [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-14 21:36:54

Na to nepotřebuješ RTX2080Ti. I taková RTX2080 má ve 4K 20-50% vyšší výkon, než 5700XT. V průměru 30% výkonější.
Nikdo kromě tebe si nekupuje grafiky podle poměru výkon/cena...prostě koupí nejvýkonější, na co má.
Varin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-14 22:43:28

Citace:
Nikdo kromě tebe si nekupuje grafiky podle poměru výkon/cena


To rozhodně není pravda. Když jsem sestavoval pc, tak jsem ji hodil do placu jen tak na czc diskuzi a vše mi bylo schváleno, takže tam žádní blbci nejsou, jen místo RX 570 mi doporučovali tuším GTX 1660 tenkrát za cca dvojnásobek ceny oproti RX 570. No šel jsem po poměru cena výkon a rozhodně nelituji. Pokud mi ta karta zatím stačí, tak nepotřebuji vyhazovat 100% ceny navíc za 50(?)% výkonu. Poměr cena výkon bude vždy pro velkou část dost důležitý.

EDIT: v průměru je 1660 o cca 30% výkonější zato ale byla se 100% nárustem ceny. No to bych byl blázen
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-14 23:00:01
avatar
Citace:
Nikdo kromě tebe si nekupuje grafiky podle poměru výkon/cena...prostě koupí nejvýkonější, na co má.


tak jsem si 100% jistý, že převážná část lidí kupuje s ohledem na poměr cena/výkon v kategorii, kterou si mohou dovolit.

Jinak je spousta lidí, kteří si mohou dovolit 2080Ti a nekoupí si ji, znám takových plno. Nekoupí si ji proto, že za ty peníze prostě nestojí ....


Citace:
RTX2080 má ve 4K 20-50%
rozdíl je 15-20% maximálně .... máme to změřeno, takže tady laskavě přestaňte lhát ...
Kubicek [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-14 23:12:41

Když se podíváš třeba na nestranný notebookcheck, tak tam jsou testy desktop variant. 15-20% je u nižších rozlišení. Až 50% u 4K.
Jestli tu někdo lze, já to nejsem.

Nákup grafiky beru z pohledu hráče a ten si vždy koupi to nejvýkonnější, na co má.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-15 00:07:32
avatar
dělal jsi ty testy u notebookchceck? Jestli ne, tak nemůžeš vědět, jestli jsou nestranný nebo ne. Takže přestaň tu dělat flame a lhát, poslední varování.

Já ani nevím, co to tady na mě vůbec zkoušíš? Testování grafik se věnujeme a RTX 2080 Super vs RX 5700 XT máme změřenu v aktuálních hrách ... RTX 2080 S je o nějakých 16% v průměru výkonnější, takže se svými 50% se běž zahrabat. Jsou dokonce hry, kde je 5700 XT výkonnější, to jsou extrémy, které samozřejmě v potaz nebereme .... více náš nedávný test Odkaz

tvé z prstu vycucaná čísla mě nezajímají, pokud nemáš vlastní test výkon nezajímají mě ani žádné testy jiných webů, nedělal jsi je, nemůžeš vědět jestli a jak měřili.
Já mluvím za nás a naše testy a vím jak si ty karty ve skutečnosti stojí. 15-20% je maximum o co je RTX 2080S výkonnější než 5700XT v praxi a to i ve 4K, jenže rozdíl ceny je běžně dvojnásobek! 5700 XT koupím úplně normálně za 10 tisíc, RTX 2080S stojí 20 tisíc, koupil by ji jen idiot a to i když na ní má ... protože za ty peníze prostě nestojí .... a klidně se může urazit kdo chce, nic to na faktech že ta karta za to nestojí a je hloupost platit dvojnásobek za 15-20% výkonu, to nezmění.

ano, já také mluvím z pohledu hráče a říkám ti jasně, znám spoustu lidí co na to mají a RTX 2080 Ti si nekoupí, protože za ty peníze nestojí ... na rozdíl od 5700 XT ;)
Varin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - 4K 2020-03-16 05:00:49

Celkem zajímavé srovnání RTX 2080Ti vs RX 5700XT Odkaz

Na Alze se dají některé RX 5700XT koupit už pod 10k, tj 3x míň než RTX 2080Ti. Snad do ní i pujdu. To je prostě paráda.
darksicek [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-23 12:24:07
avatar
Co se tyce i3-9100, rekl bych ze to 2666MHz pameti nevyuzije. Maximum je 2400 i pres xmp.
Druha vec je, ze 2666 pameti jsou leckde levnejsi, jak 2400. Smysl to tedy dava jen z toho hlediska.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-23 12:38:56
avatar
už nějakou dobu stojí 2400 - 3200MHz prakticky stejné peníze ;)
darksicek [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-03-23 13:32:08
avatar
To by me zajimalo kde. I kdyz asi zalezi i na tom, od jakeho vyrobce a v kterem obchode. Rozhodne to vsak neni pravidlem. 2400 a 2666 ano. Na 3000 uz ale cenovy skok je. I kdyz to neni tak dramaticke, jako rekneme pred rokem.
zilien [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - 5700 XT 2020-04-06 00:11:11

Za mne je 5700 XT super karta pro běžné hraní ve 4k. Pár let jsem skoro nehrál. Nedávno jsem si pořídil kvůli práci velký 4k monitor LG 43ud79-b. Teď mám víc času, tak jsem ke starému 3700K(4 jádro / 8 vláken @4,5 Ghz), 16 GB 1866 RAM pořídil Aorus 5700 XT za 11 900 Kč. Ten procák má za sebou 8 let, ale docela koukám, jak nové hry zvládá. Doom Eternal ve 4k naplno okolo 60 fps, Forza 4 taky 60 fps. Takže ideální pro můj 60 hz monitor bez Freesync. Všechny novinky jedou v tomto nastavení tak o 5-10 fps méně než v testech s nabušenými sestavami. Navíc jsem k té grafice dostal přístup na 4 měsíce ke Xbox game pass a v současné době je tam cca 190 her včetně několika pecek. Myslím, že o zábavu mám do podzimu postaráno. Koncem roku pořídím Ryzen 4000 a možná i nové Navi a mám zase na pár let pokoj :-)
ArmedRattleSnake [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Projekt 2020-04-07 20:39:29

Dobrý den, chystám se na projekt. Chci si postavit sestavu na dokonalý herní požitek, chystám se investovat 6000kč/měs. Potřeboval bych poradit od Vás a popř. probrat komponenty a domlouvat se, co se hodí nejlépe. Našel by se mezi Vámi někdo, kdo by mi pomohl? Popř přes messenger?
ripper6 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Notebook nebo PC 2020-05-14 09:43:20

Duvodem proc to lidi i kupuji a co zapomel autor zminit je ze casto alespon tvrdi
A - na normalni PC neni doma misto, to by me manzelka hnala!
nebo
B - PC moc nerozumim, takze kdyz budu mit tam problem, chci to nekomu vzit a ukazat ze mi nejde to a to a na zadech tezko potahnu velikej stroj
C - chci to proste mit v posteli, lezim a mam na sobe ten notebook
Dexter1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-05-14 10:12:19
avatar
C: Raději měj na sobě manželku.
allak [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - RAM 2020-06-03 09:16:19

Diskuze je zbytečně vyostřená, mne zajímá kolik RAM reálně potřebuji pro 4K hraní. Díky
Dexter1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-06-03 17:16:50
avatar
16GB
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!


 

Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Dragon Age: Inquisition můžete mít zdarma
Dragon Age: Inquisition můžete mít zdarmaPátek, 17 květen 2024
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 711x
Komentářů: 0
Vychází Men of War 2 – druhoválečná RTS není v ideálním stavu
Vychází Men of War 2 – druhoválečná RTS není v ideálním stavuČtvrtek, 16 květen 2024
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1403x
Komentářů: 0
Assassin’s Creed Shadows představeno – vydáme se do Japonska
Assassin’s Creed Shadows představeno – vydáme se do JaponskaStředa, 15 květen 2024
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1559x
Komentářů: 9
Pán prstenů láká na pokračování seriálu i nový Gollum film!
Pán prstenů láká na pokračování seriálu i nový Gollum film!Úterý, 14 květen 2024
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 1420x
Komentářů: 1
Ghost of Tsushima pro PC se stahuje z prodeje – požadavek na PSN
Ghost of Tsushima pro PC se stahuje z prodeje – požadavek na PSNPátek, 10 květen 2024
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1881x
Komentářů: 1
Nové rozšíření pro DayZ – Frostline
Nové rozšíření pro DayZ – FrostlineStředa, 08 květen 2024
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1191x
Komentářů: 0