Co dokáže FROSTBITE2 engine? Krásná grafika pro Battlefield 3 i nové NFS! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Monday, 07 November 2011
Jeden z nejmodernějších herních engine využívající skutečně aktuální možnosti PC není určen jen pro jedinou hru. Samozřejmě se s ním tvůrci také učí, takže jej uvidíme i v dalších hrách a v ještě lepší podobě. Co umí a dokáže v současnosti? Podívejte se:
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
domino2301 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-07 12:19:09

tako toto je už iná sila. Krásny engine, už len počkať na to koľko z neho sa aj reálne použije
bobesko [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-07 13:45:51

Grafika dokaze byt podstatne krajsia ako gameplay v BF3. Staci sa pozriet na cutsceny vo vypocuvacke, tie su uplne inde ako samostny gamaplay, aj ked samozrejme ide o render, no ale stale je to robene v engine hry. Takze byt hardware vykonnejsi mozno by sa to dalo spravit aj v real time.
c.Data [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-07 15:34:09
avatar
tak ono je ot logické...ten engine není dělaný na dva roky...když už se rozhodneš udělat si vlastní tak to musí stát za to. Dle mého je to aktuálně dost omezené aby to jakž takž chodilo
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-07 16:23:59
avatar
Tak me se to libi ..... ale doma to jeste nemam....
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-07 18:49:14
avatar
B3 jsem zrovna o víkendu dohrál Gráfa opravdu super a po stáhnutí posledních ovladačů jsem si to i na své 6950 zahrál ve FULHD na ultra detaily a v poho.Je to opravdu nádhera akorát ta délka te 7.Hodin je opravdu málo a to jsem se podle mého kámoše s tím moc prděl. Škoda mohlo to být alespoň jednou tak dlouhé a pár těch lineárních věcí co mně tam štvali ale jinak opravdu super.
Dumbo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-07 22:44:03

najviac mi vadili tie konzolové scény kde musíš stlačiť "E","Medzerník" atď,...zbytočnosť
c.Data [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-08 09:22:51
avatar
já na SP ještě nesáhl jedu jen MP
HonzaN [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-09 10:08:30

Já to mám přesně obráceně, SP jako první ať mám "splněno" a pak už jen MP.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 190x
Komentářů: 1
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 387x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 338x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1115x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 553x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Tuesday, 16 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1481x
Komentářů: 0