Co je to to Diablo III? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Monday, 14 May 2012
Pokud jste právě vylezli z jeskyně, Blizzard si pro vás připravil video, které vám představí Diablo III, které tento týden vychází! Ano tento týden, po mnoha mnoha letech konečně vyjde třetí díl Diabla, takže vzhledem k obecně krátké paměti, kterou dnešní společnost má, je podobné video jistě na místě ;).
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
palab [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-14 13:14:33

No konečně je to tady, tak jsem moc zvědavý jak to bude vypadat. zatím to vypadá skvěle, ale to videa většinou vždy a realita je zcela jiná. Rozhodně si hru nenechám utéct, za zkoušku mi rozhodně stojí a už se moc těším..
Bart.coo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-14 18:45:56

TAKOVÁ BLBOST !!!
Iperitas [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-14 18:51:19
avatar
Neviete ze ci to uz po polnoci bude odomknute pre europu, ci treba cakat do rana?
bacik [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-14 19:01:29
avatar
Celkom dobré video. Inštalačku už mám stiahnutú, ale počkám až do zajtra, príde nový SSD a čaká ma reinstal Win7.

Malo by to byť odomknuté už od polnoci.
Iperitas [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-14 19:08:19
avatar
No tak ja po polnoci budem hned instalovat :-D dnes sa asi velmi nevyspim
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-14 20:05:39
avatar
Instalovat už jde dávno, po půlnoci už půjde hrát
Iperitas [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-14 20:26:35
avatar
No neviem ako "davno" je to uz mozne, lebo tusim este v piatok to neslo. Ale dik za radu, uz instalujem.
ElectricKota [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-14 23:20:23
avatar
Instalovat šlo už dnes po 17hodině
hory [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-14 20:16:15

To ja už nostalgicky nainstaloval Diablo 1 a dokonce byl i jeden hrac na Battlenetu
Iperitas [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-14 20:27:47
avatar
Ja dnes cely den drtim diablo 2 a sa mi zda ze posledne tyzdne je tam viac ludi ako zvycajne.
bacik [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-14 20:32:05
avatar
Osobne som Diablo 1 nehral, dajako ma to nechytilo, ale po chvýlke hrania Diablo 2 to už bola moja srdcovka.
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-14 20:42:55
avatar
Pokud si to chce někdo zahrát, přijemnou zábavu. Můj šálek kávy to není
Uxmal [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-17 13:21:15
avatar
http://9gag.com/gag/4196476?ref=discuss kebyže je Diablo žena
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 143x
Komentářů: 2
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 751x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 570x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1224x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 639x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 585x
Komentářů: 0