World of Warplanes - Herní záběry z očekávané letecké MMO! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Wednesday, 09 May 2012
Příznivci tanků hrají jako o život a MMO World of Tanks láme všechny rekordy a očekávání. Před pár dny vyšel také další důležitý patch, významně upravující a posilující ruskou větev tanků. Příznivci letadel se brzy dočkají podobné hry ve stejném duchu. World of Planes nabídne v podstatě to samé co WoT jen ve vzduchu. Aktuálně tu máme zajímavé herní záběr z Alfa test verze a také oficiálně představení bombardérů ...
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
shipo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-09 21:34:41

Tanky mě pomalou ostřelovatelnou hratelností nechytly(pravda když to šlo, tak jsem hrál s ruským), ale tyhle živé letecké souboje vypadají skvěle.
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-09 20:15:10
avatar
Tak to me zatím nebe nechytlo...drzim se na zemi ... ale jinak dobry
Milamber [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-10 09:37:34
avatar
Urcite museji tam neco dat jako spg mozna protiletadlovou jednotku predpokladam dle moznosti SPG a jejich satelitni technice, kde se jim zobrazuji padajici stromy ploty i kdyz nevidi tank minimalne na system S-400.
celeb [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - next: World of Sea and ... 2012-05-10 13:22:55
avatar
a nakoniec to cele zintegruju do jednej obrovskej World of War, kde budu proti sebe hrat stovky hracov. WoT ma chytilo nejak priliz, asi by som to mal obmedzit
Leclerk [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-10 14:48:29
avatar
Nevíte někdo kdy bude beta?
nexro [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-10 16:23:27
avatar
Closed beta má být někdy okolo E3 a to probíhá 5 až 7 června.
Rafan [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-12 07:12:05
avatar
tak na tohle se těším jak malej kluk.
Vojtaci [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-12 17:36:10

WoT hraju... nemám na to čas, ale občas si zahraju. WoP se mi moc nezamlouvá... Jsem odchován na hardcore simulátorech typu IL-2 a WoP mi přijde nechutně arkádovité, totálně nerealistické a v deset let staré grafice. Uvidíme, jak bude vypadat konečný produkt, ale zatím říkám blééé.
maugggly [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-17 10:12:46
avatar
tak sa utekaj past tam
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 168x
Komentářů: 2
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 763x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 578x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1229x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 641x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 587x
Komentářů: 0