DIABLO 3 ve strhujícím Intru – hra vyjde v Březnu 2012! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Sunday, 11 December 2011
Blizzard uveřejnil plné Intro z očekávaného Diablo3. Opět samozřejmě fantastické zpracování, ale samotná hra příliš experimentovat nebude. Trochu jiný je systém tvorby a rozvíjení schopností, ale jinak tu bude rubačka jako D2. Hra je již před dokončením a vylaďuje se, vyjít by mohla v Březnu 2012.
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-11 20:08:54
avatar
V nadpise je napsané, že hra vyjde v březnu, pod nadpisem že by mohla vyjít v březnu, a pravda je taková, že ani DD neví kdy vyjde, protože oficiální datum nebylo zatím stanoveno.

Herní systém a mechanismy budou jiné než v Diablu 2, to už snad všichni dávno víme, takže není třeba utěšovat nováčky tím, že hra bude stejná nebo podobná Diablu 2, nebude.
Ringo1913 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-15 20:28:20

Hra výjde až Blizzard rozhodne, že může vyjít. Protahování termínů je u nich už folklor ale zase se můžeme těšit na naprosto vyladěnou pecku bez jediné technické chybičky. Já si rád počkám. Horší mě příjde přístup Bethesdy, která vydá naprosto neodladěnou hru, takže pro absolutní zážitek z hraní musím ještě půl roku až rok čekat.
Uxmal [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-11 16:44:44
avatar
Ten březen/marec máte skadiaľ? Oficiality sa o ničom takom nezmieňujú.
neverkill [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-11 20:43:29
avatar
hm ty hlasy, neslysely sme presne tyhle dva herce ve skyrimu? - chtelo by to novou kategorii v oskarech ;-)
Guido [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-12 00:43:36

Ocividne DD vie o tom viac ako samotny Blizzard
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-12 12:38:10
avatar
Ten ví o všem, jen o tom nemůže mluvit, znáte to ne
holoway [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-13 12:13:24
avatar
Njn, ale na rozdíl třeba od tebe toho ví opravdu hodně, co se zatím nesmí vynášet, co je pod NDA. Si z toho můžeš utahovat, jak chceš, ale jelikož to opravdu nikde netroubí, mohou se na něj lidé spolehnout a má informací "předem" stále více ;)
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-13 18:29:08
avatar
Já taky umím používat Google a Translátor, takže o moc více DD neví. Rozhodně neví, že Diablo 3 vyjde v březnu
palab [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-13 22:00:10

Zatím to vypadá na Únor, tedy pokud se zase neopozdí..
holoway [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-13 23:53:11
avatar
Pokud nekomunikuješ s výrobci, tak víš velkou prdlačku ty Google. Ale vysvětlovat ti to nebudu, viditelně vůbec netušíš, co stojí informace a kolik jich je, o kterých se nikde nedočteš, dokud to není oficiálně předloženo..
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-14 02:30:41
avatar
sim tě ... žádný transaltor ... zatím vypadá vydání nejpravděpodobněji na březen nebo duben ... asi tak
Sektor [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-12 12:04:50
avatar
A já tipujůůůů ... Duben :-P :-D :-D
Kefan [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-12 12:48:27

No možná by nebylo od věci přemýšlet spíše o tom roku než o měsíci xD
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-12 15:06:25
avatar
ja bych to ukoncil vetou: jednou bude mezi nami
HellowCZ [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-13 06:37:04
avatar
Diablo 3 a Half - Life 2 Ep:3 to jsou nekonečné příběhy .
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-14 03:52:50
avatar
to bych nesrovnával, protože Diablo 3 je už dávno oficiálně potvrzeno , zatímco EP3 pravděpodobně nikdy nevyjde a bude až součástí HL3.
BM3 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-13 12:13:08

Mne uz tak pripada aj STALKER 2
mareknr [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-13 12:32:09

Podľa všetkého bol vývoj Stalkera 2 ukončený a hra nevyjde: Odkaz
Diablo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-13 21:49:23
avatar
No ja to vydanie reálnejšie vidím pred koncom školského roka. Ale pokiaľ ide o mňa, už včera bolo neskoro.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 299x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 260x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1076x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 530x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Tuesday, 16 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1474x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSaturday, 13 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 653x
Komentářů: 0