DiRT Showdown přijíždí - chytlavá závodní arkáda na odreagování Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Čtvrtek, 24 květen 2012
Od letošního dílu DIRT nečekejte nic z toho, co normálně nabízí. Letošní DIRT vlastně není regulérním dílem, ale spíše takovou "buch buch" akcí s auty. Jízdní model je ryze arkádový, stejně jako všechno, co ve hře budete dělat. Grafiký pokrok je bohužel slabší než u minulých dílů, ale pokud si chcete trochu zablbnout, vypadá nový DIRT dost dobře. Snad jen ten startovní trailer je "trochu divný":
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-24 19:44:27
avatar
Tak teda nevím .... možná někdy zkusím
Rafan [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-24 20:46:47
avatar
No tak tohle už pro mne není.Tohle jsem nehrál ani dříve a teď už s tím nezačnu .
z7tron [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-24 20:54:54

Demo obsahuje jednu trať,4 zatáčky,3 kola ... that's all.Zábava tak na 2 min, i dle obrázků to vypadá na hodně koridorové závody(dokelečka dokola,až se z toho zcvoknem) ... jestli mě mělo tohle to navnadit abych si tu hru za 40e koupil tak ani omylem, efekt dema je spíš opačný ... Ptám se,kdy už konečně Codemasters přijde s reinkarnací CMR 2.0 v DX11 grafice?
LadislavM [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-24 21:38:03

Mě se tu doma někde válí Dirt 2 a 3 na XBox. Dvojku mám rozehranou a ze trojky sem odjel jen pár závodů. Jedničku jsem dohrál celou a byla to výborná Rallye arkáda, pak jsem to prodal což byla chyba, protože každej další díl je horší než ten předchozí. U tohodle dílu už se s tím asi ani netají.
Fox_25 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-25 02:58:17
avatar
To snad nemyslí vážně, ale hlavně je tam hustodémonskykrutořpísný rap tak si to holt koupit musím. A málem bych zapomněl na ty puklice s lebkou.
Dumbo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-25 10:36:44

Myslím ,že sa chlapci z Codemasters vydali zlou cestou, načo robiť niečo čo tu už nedávno bolo ? (Flatout)
KONIKPK [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - SKOPIROVANY FLATOUT CELE ZLE 2012-05-25 14:14:27

SKOPIROVANY FLATOUT CELE ZLE
RiMr [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-25 14:16:22
avatar
...že by někdo konečně udělal pokračování Flatout?
dido [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-26 19:08:59

Velmi slaby destrukcny model, nepripadalo im to divne ked to hrali ?
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 115x
Komentářů: 2
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 740x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 562x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1221x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 638x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 584x
Komentářů: 0