Medal of Honor: Warfighter - vzhůru za teroristy po celém světě Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Pondělí, 21 květen 2012
Letošní Medal of Honor chce porazit Call of Duty na hlavu. Příliš práce by s tím mít neměl. Po technologické stránce nebude CoD vůbec soupeřem, bude spíše veteránskou přehlídkou technologií, takže Medal s vylepšeným enginem Battlefieldu3, bude pravděpodobně vítězem. Po příběhové a herní stránce nečekáme příliš změn. Hry si tematicky jsou celkem podobné, Medal ale klade větší důraz na "realističnost". Hra má vyjít na konci října.
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Jerrow [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Vtip? 2012-05-21 08:05:54
avatar
Realističnost? Dobrý vtip... Jediný, v čem bude MoH lepší, bude grafika, pokud pořádně nezapracují na gameplay oproti minulému dílu, ten byl herně otřesný...
palab [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-21 11:13:29

No uvidím až ji budu mít doma, nevypadá nejhůř ale zdání může klamat a hratelnost nemusí být také až tak skvělá. Ale doufám že bude stát zato, jelikož těch dobrých her teď až tak moc není.
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-21 19:43:54
avatar
MoH to je pro mě klasika a ujít si nenechám ani tento díl
mistnitluchuba [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-21 20:29:25

Jestli zase na tom pracují bývalí skripteři z Treyarchu jako v minulém dílě, tak to bude hratelnostně stejná sra*ka jako COD akorát s hezčí grafikou
k3rb3r0s [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-22 16:47:42

Ale to by nejdřív se měli nějak odlišit od bf3, který se pořád blíží k COD sérii.Battlefield by měl mít obrovské bojiště a různá prostředí
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-22 18:44:05
avatar
V multiplayeru BF3 ti přijdou bojiště malá?
palab [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-05-24 12:09:55

Asi je zalezlý jen někde v zákopu a neběhá za nepřáteli, nedej bože aby to bylo ještě větší už teď je to běhání po zabítí na hlavu, kdybych měl běžet ještě dál tak by jsem se snad zbláznil..
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 145x
Komentářů: 2
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 752x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 572x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1224x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 639x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 585x
Komentářů: 0