Dishonored - steampunková herní naděje Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Wednesday, 20 June 2012
Bethesda představila herní záběry z poměrně zajímavě se tvářící hry Dishonored. Na té se podílí designer Deus Ex a výtvarník Half Life 2 a vypadá to celkem zajímavě. Hra by měla vyjít v říjnu s tím, že prý konzolová a PC verze se budou lišit.


AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
MACHINA [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-20 14:57:52
avatar
Skyrim engine? Držím ti palce Bethesdo, hodně zajímavé. Post-apo (Fallout) a steampunk (tohle) mě dokáže oslovit daleko více než fantasy (Skyrim, Oblivion). Jen bych chtěl méně akce a více děje, questů, feeling prostředí, alespoň úrovně Fallouta 3, ale chápu že se to od mainstreamovky co má být na konzole nedá moc čekat.
Mescalamba [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-20 18:31:42
avatar
Hm.. zajímavá kombinace.

PC odlišná verze? No když to bude aspoň ovládání..
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-20 18:43:11
avatar
Hurá, už se na ty odlišnosti těším
cch [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-20 20:43:15
avatar
ty vole to má kule atmoška jako prase trochu mě to evokuje assassina, tak snad to tak nedopadne
limec [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-20 23:41:35

doufejme ze to nebude kopie assasina
Begy [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-21 08:31:57
avatar
graficky je to dost bída. Opravdu to vypadá na engine ze Skyrim
Doufám že to gameplay bylo z konzole, protože z takhle mizerných textur a detailů bych na PC zvracel
cch [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-21 13:59:53
avatar
no alespon to spustim
Krakatit666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-22 02:04:45

podľa toho gameplay mám pocit že ak by intel vylepšil ovládače šlo by to aj na HD3000 :-D
Henks [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-21 12:21:54

Vypadá to zvláštně... takový všehokříženec
Itchy [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-21 23:05:46
avatar
Ovládanie ala mirrors edge, temná atmosféra, to je láska na prvý pohlad
m2fizy [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-06-22 07:49:27
avatar
No mne to na prvy pohlad pripadalo silno ako ASSASSINS CREED, ale tak je to uz taky trend "prizivit" sa na slave inej hry. Ale ako hovori ITCHY vyzera to aj ako MIRRORS EDGE (hlavne koli tomu 1st person pohladu, inac cisty AC).

Atmosfera mi silno pripomina BIOSHOCK. A je aj evidentne ze v tom ma prsty niekto z HL (ceknite tych lukostrelcov na choduloch, nieco ako v post apokalypse "roboti na nohach").

Nevyzera to zle ... trochu "lepsia" grafika by k tomu ale len prispela.

Dufam ze to "nezvrzu" ako kopec inych "konzolovin".
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřeFriday, 26 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 226x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Thursday, 25 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 224x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 475x
Komentářů: 4
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1022x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 709x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1294x
Komentářů: 4