Half-life 1 v Source engine! Tisk E-mail
Napsal Lukáš 1811   
Sunday, 18 October 2009
Předělávka původního Half-life do Source engine! Stránky projektu: http://www.blackmesasource.com/media.html

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
viperman [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - source??? 2009-10-19 11:33:38

ked som kupoval half life 2 tak som dostal pack half life 2 holliday 2006 collection...a mam tam half life 1: source, hl2 a hl2 :ep1. takze ? v com je tento source iny? (hral som iba dvojku a episodu1 z toho packu)
Ghilt [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-10-19 12:38:34

Half-Life Source je původní obsah Halfa puštěný v Source enginu, to znamená bez plného využití vymožeností Source. Black Mesa se snaží využít Source naplno, přináší textury s vyšším rozlišením, detailnější modely atd.
Ziina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-10-19 17:53:39
avatar
half 1 source vypadal prakticky stejne jako starej half, taky sem naivne cekal tenkrat, ze to valve predela do lepsi grafiky. tohle uz neco jinyho, snad to kluci nekdy dotahnou do konce, uz se o tom vi dost dlouho ze na tom makaj.
MobyDict [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-10-19 17:57:04
avatar
mno, tak tohle se mi libi ale ten starej,,no je to kjlasika a neni nad to zahrat si to znova, no ne?
Buble [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-10-19 18:18:18
avatar
Zajímavé... já sice nikdy neměl tu příležitost dohrát původního halfa do konce, ale nevím jestli by mě tohle k tomu přimělo.
Kael [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-10-19 18:45:50
avatar
skoda ze neukazali celou sekacku xD
j.matrix [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-10-20 12:48:18
avatar
tak tento rok ku vianociam to malo vyjst, uvidime ci to stihnu, bude to neskutocna pecka, po desiatich rkoch v novej grafike hl1 v source engine bol pekny shit, jediny rozdiel bol trosku vo vode. Ale vsetky textury bolo v povodnom rozliseni hl1 na quake engine. Aj ked niektore veci dodnes neurazia. Neviem sa dockat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 188x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 171x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1022x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 502x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Tuesday, 16 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1460x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSaturday, 13 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 645x
Komentářů: 0