Již 14 let vyvíjená hra STARCITIZEN je nepochopitelný fenomén. Ano, v jisté podobě existuje a co nabízí je zajímavé, ale jestli tak, aby to, co nabízí odpovídalo 1 miliardě dolarů, které vybrala, je otázkou. Každopádně zatímco jiná studia by za 1 miliardu vydala dávno několik her typu STARCITIZEN, CIG si dávají stále na čas a hra pořád nemá jasně stanovené datum vydání a dokončení. Je to škoda, protože kdysi technologický zázrak viditelně stárne. Na rozdíl od jiných osobně věřím, že tahle hra skutečně vyjde, i když mám pochybnosti, že výsledek bude odpovídat 1 miliardě dolarů.
Sa divim ze sa stale najde tolko blbych a dovercivych ludi, co do toho pchaju peniaze. A nie malo. Je vela ludi, co utratili tisice dolarov. Vyvoj zacal v 2012 a v 2014 bolo davno vidiet, ze v hre su 3-4 lode, jeden hangar a nic ine. Ine hry uz boli za dva roky vyvoja davno hotove a vydane. Uz vtedy malo byt ludom jasne, ze sa daco deje. Roberts si z toho spravil legalny "dochodok", defakto nemusi pracovat a dostava vyplatu za nic.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!