Medal of Honor: WarFighter – první záběry v DX11 enginu BF3! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Tuesday, 06 March 2012
Medal of honor dostane další pokračování. Už na letošní říjen je ohlášen Warfighter. Hra bude opět stavět hlavně na dech beroucích zážitcích z bojů přímo na vlastní kůži v SP misích. Nicméně na rozdíl od svého předchůdce, pojede na výrazně lepším herním engine a to na ničem menším, než DX11 engine Battlefield3! Tentokrát si ale tvůrci MoH vytvoří sami i MP, nebudou to za ně dělat kluci z DICE.
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-06 22:32:41
avatar
Tak tahle serie se mi opravdu líbí a ani tento díl si ujít nenechám. Nedávno jsem si procházel zatím posl MoH a za půl roku to bude Warfighter.
Oldtrueblack [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-07 12:26:11
avatar
Som zvedavy ci to zase pobezi cez Origin, dufam, ze nie.
Dan666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-07 22:45:28
avatar
podle polityky EA to nejspis pres Origin pojede

PS:me to ale vadit(pokud si ji poridim) nebude,protoze nakupuji pouze pres digitalni distrybuci,takze vzhedem tomu ze DVD mit nebudu a na Steamu uz EA "nic" nema,tak Oginin budu muset stejne poustet a dosavat jsem nemel zadny velky problem.Spis "naopak",po reinstalu Winu jsem nainstaloval Origin a Steam Aaa zustal jsem jen nevericne hledet:"WTF? kde mam hry na Steamu!!"(a podpora jen anglicky!takze jsem musel zmanevrovat anglicky zdatneho cloveka ktery to vyresil).Narozdil u EA kde ceska podpora je a taky jsem ji pri BF:BC2 pouzil
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-08 19:33:34
avatar
a čím to bylo? Já taky reinstaloval systém, ale na steamu mi jediná hra co tam mám zůstala . Možná to bude i tím že jsem měl zazálohovanou složku kde byl steam nainstalovaný...
Dan666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-08 22:47:19
avatar
pry byly odcizeny klice na nejake hry a tak blokli podezdrele ucty(aspon kamarad co snima komunikoval mi neco takoveho rikal),takze jsem jim odeslal emaily s potvrzeni o koupi a jeste pro jistotu "vypis z uctu"o probehle transakci(ale ten nepotrebovali)

Takze doporucuji vsechna potvrzeni od Steamu,Originu a jinych,pekne nechavat v emailove schrance

PS:ja reinstaloval uz nekolikrat a nikdy se mi to nestalo(a nikdy jsem nezalohoval slozku)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřePátek, 26 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 76x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Čtvrtek, 25 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 87x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 412x
Komentářů: 4
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 907x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 691x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1280x
Komentářů: 4