Nový DIRT Showdown v květnu 2012 – jen nerealistická arkáda, další díl ale bude jiný! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Úterý, 13 prosinec 2011
Malá odbočka v sérii DIRT byla ohlášena. Hra nebude mít ani žádné číslo, není regulérním novým dílem. Je to čistokrevná nerealistická arkádová záležitost. Zapomeňte na realistický pocit z jízdy a závodění rally. Tohle bude jen o blbnutí ve stylu Gymkhanu a destrukčních derby. Hra dorazí v květnu 2012. Nicméně tvůrci už vedle toho pracují i na DIRT4, který by měl prý přinést opět pořádné Rally závodění ve stylu Colin McRae! Máme se prý těšit a mělo by jít o realističtější díl než doposud DIRT býval. Před tím ale dostaneme na blbnutí ještě tedy ShowDown:
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Gyrxiur [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - no konecne 2011-12-13 19:27:27
avatar
No konecne sa hodlaju vratit viac k simulacii, arkada mi nevadi, ale ta gymkhana, co sa nedala ovladat na volante, lebo vyzadovala take rychle reakcie, ze to by si clovek urval volant (proste hra stavana na packy na gamepade), ta pokazila u mna cely dirt 3.
Bart.coo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-13 20:03:02

nene na volantu to slo paradne ovladat
Gyrxiur [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-13 20:24:05
avatar
asi mas lepsi volant, alebo si menej setrny nez ja, lebo podla reakcii na roznych forach nie som jediny, komu to na volante neslo hrat

ja mam logitech formula force ex
kF3 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-14 02:06:21
avatar
DIRT 1/2/3 bol niekedy simulator? ... podla mna len jazda na sirokych dialniciach s plynom na podlahe a rucnou na medzerniku... snad ta 4ka by sa konecne mohla vratit ku korenom rally a poskytnut trosku tej adrenalinovej jazdy..
MAXX [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-14 14:50:43
avatar
Ví někdo proč ještě nevyšlo Grid 2?
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-14 19:10:46
avatar
Sakra, "trojku" jsem dostal s grafikou, tak bych ji mel konecne zacit hrat
Bart.coo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-15 17:45:41

a vypnul sis mrtvej uhel nebo neco takovýho ??
Bart.coo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-12-15 17:46:29

jo a mám logitech momo racing
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 281x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 243x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1070x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 528x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Tuesday, 16 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1470x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSaturday, 13 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 652x
Komentářů: 0