War Thunder je hotov! Co chystá dál? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Středa, 21 prosinec 2016
Až do vydání aktuální 1.65 aktualizace byla hra War Thunder stále jen veřejná beta verze. Už jí není. Hra je v plné verzi. Nicméně moc se nezmění, vývoj bude probíhat dále. War Thunder kombinuje hraní letadel, tanků i lodí v MMO ve společných bitvách (nebo samostatně) a soustředí se mnohem výrazněji na realističnost, kdy obsahuje opravdu maximalisticky realistické módy, které aktuálně nemají na poli současných leteckých či tankových her prostě konkurenci. Nicméně popularita hry není tak velká. Pokud jde o leteckou složku, ze je to nejpopulárnější MMO tohoto typu s velkým náskokem, ale tanková složka zase zaostává za WoT. Každopádně obě hry se nedají moc srovnávat, každá je stylově, hratelností a zaměřením vlastně jiná. War Thunder verzí 1.65 tedy vstoupil do fáze plné hry, aktualizace přidala plně funkční kokpity pro všechna letadla ve hře, nové mapy, japonské tanky atd. V roce 2017 pak vývojáři slibují nové herní módy a hlavně dodělání námořní části hry, tedy lodě a jejich plnou integraci do bitev. Hra nadále bude F2P, tedy základ zdarma.
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Loki [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-12-26 23:09:47
avatar
Vždycky je mi hrozně líto programátorů kteří naprogramovali tenhle skvělý engine, jenž je totálně přebit naprosto hovadským managementem šikanujícím vlastní komunitu...

Takového lhaní pro banování videí a komunitních přispěvatelů, to se jinde jen tak nevidí.

Dříve jsem to hrál hodně ale čistě kvůli tomuhle. Fuck off, více peněz z mé strany/času NE.
martyst111 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-01-17 18:46:12

Hra je to suprova moc mne to bavi ale nejvetsi minus je ten jejich free2play model.Jako neplatici hrac jsem se snazil ale zaboha nevim jak si vydelat SL nebo li silver lions uz ve 2 tieru sem se dostaval do propasti kde SL jen a jen ubyvaji a neni mozne to jako neplatici hrac vydelat.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřePátek, 26 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 455x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Čtvrtek, 25 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 412x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 642x
Komentářů: 6
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1292x
Komentářů: 1
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 757x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1338x
Komentářů: 4